Jump to content

Twrp Miui 11 Android 10

Recommended Posts

9 minut temu, Orjon napisał:

Najpierw ten a potem ten ze strony miuipolska?? To jest link do flash w twrp??

Chcialbym tez zanczyc ze mam twrp 3.2.3-0 ze strony androidfilehost ten gdzie jest link przy tematach z aktualizacjami (https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678)

Edited by kapi3511
Wydaje mi się, ze obojętnie, choć zostałbym przy tej z gdrive. Ten nowszy co ci podeslalem jest prawdopodobnie potrzebny potem jak już będziesz mieć zainstalowany Android 10.
Czyli ten z gdrive będzie działał z 10?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Zaszyfrowane pliki przy próbie ich wyboru (najczęściej), jakieś problemy z dotykiem (możliwe że masz je przez to, że jesteś jeszcze na Androidzie 9) czy wyświetlaniem twrp poprawnie (były takie cyrki na Redmi 5A).
Tak jestem na 9, zainstaluje 10 wgram to z Miui Polska i mam nadzieję że będzie działać. A jeśli dotyk nie będzie działać dalej a recovery w którym dotyk działał nie będzie współpracowało z zainstalowaną 10 to co wtedy zrobić? Tylko miflash?

Myślę że potem po wgraniu 10 i skonfigurowaniu wgranie nowszego twrp wystarczy, jak nie to raczej stare też będzie działać (choć pewności nie mam).
Na jakiś innych forach piszą że na tym nowszym twrp dotyk też nie działa. No ale zainstaluje i zobaczę. Dzięki za pomoc