Skocz do zawartości

Twrp Miui 11 Android 10


kapi3511

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Orjon napisał:

Najpierw ten a potem ten ze strony miuipolska?? To jest link do flash w twrp??

Chcialbym tez zanczyc ze mam twrp 3.2.3-0 ze strony androidfilehost ten gdzie jest link przy tematach z aktualizacjami (https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678)

 

 

Edytowane przez kapi3511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ta wersja z gdrive co podeslales dotyk dziala nie wiem czy reszta, po wgraniu tej z miuipolska dotyk dalej nie dziala. Wszystko wgrywane fastbootem. I teraz przy którym zostac, tym z gdrive czy tym stąd https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603912304

 

Edytowane przez kapi3511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszyfrowane pliki przy próbie ich wyboru (najczęściej), jakieś problemy z dotykiem (możliwe że masz je przez to, że jesteś jeszcze na Androidzie 9) czy wyświetlaniem twrp poprawnie (były takie cyrki na Redmi 5A).
Tak jestem na 9, zainstaluje 10 wgram to z Miui Polska i mam nadzieję że będzie działać. A jeśli dotyk nie będzie działać dalej a recovery w którym dotyk działał nie będzie współpracowało z zainstalowaną 10 to co wtedy zrobić? Tylko miflash?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że potem po wgraniu 10 i skonfigurowaniu wgranie nowszego twrp wystarczy, jak nie to raczej stare też będzie działać (choć pewności nie mam).
Na jakiś innych forach piszą że na tym nowszym twrp dotyk też nie działa. No ale zainstaluje i zobaczę. Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...