Skocz do zawartości

Amazfit GTR 47mm


Clean2017

Rekomendowane odpowiedzi

Nie posiada języka polskiego, zegarek działa przyzwoicie o ile nie zależy ci na gps. Zegarki maja wadę i gps w losowych dniach przestaje zupełnie działać. Po przywróceniu ustawień fabrycznych sprzęt nie wykrywa modułu gps, lecz po godzinie czasem więcej potrafi wszystko wrócić do normy. Pomiar tętna jak w innych zegarkach tego budżetu średnio dokładny, pomiar na rowerze zupełnie się nie sprawdza. Tarczy do wyboru w setkach, ekran bardzo przyzwoity. Czas pracy na baterii wyraźnie spada po 3 miesiącach, z paska też zaczyna już schodzić kolor to akurat normlane. Ja po tym czasie zwróciłem go do sprzedawcy

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, czy się opłaca? Mam, bo chcę mieć, chciałem zapłacić cenę, za jaką był do kupienia i zapłaciłem. Wiedziałem, że w tej cenie nie będę miał Apple Watch czy szóstego fenixa od Garmina. Wiedziałem i zupełnie mi to nie przeszkadzało. Zegarek nadal mi się podoba, wgrałem sobie czeską tarczę (a czemu miałem nie wgrywać), kilka polskich tarcz oczywiście też jest do wgrania. To tylko gadżet, ale czasem cieszy. Ale żeby cokolwiek się opłacało? Nie wiem, co się opłaci akurat tobie. Ja nie czuję się oszukany, że zdecydowałem się na zakup. No tak, ale to subiektywne odczucia, więc co ci można odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.03.2020 o 15:02, Kamil Kupiec napisał:

Korzysta ktoś z tych caseów ochronnych dla GTra?

Zastanawiam się jak to będzie się sprawdzać w praktyce. 

Masz może jakieś konkretne na oku? Widziałem jakiś czas temu na żywo jeden, ale wyglądał tak żałośnie (tandetnie), że lepiej nie mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Daemos napisał:

Masz może jakieś konkretne na oku? Widziałem jakiś czas temu na żywo jeden, ale wyglądał tak żałośnie (tandetnie), że lepiej nie mówić...

Widziałem takie plastikowe nakładki,silikonowe albo takie obręcze "tachymetr". 

Zamówiłem na Ali ten silikonowy żeby mieć do pracy bo tam najbardziej narażony na uderzenia jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil Kupiec napisał:

Widziałem takie plastikowe nakładki,silikonowe albo takie obręcze "tachymetr". 

Zamówiłem na Ali ten silikonowy żeby mieć do pracy bo tam najbardziej narażony na uderzenia jest. 

To co widziałem wyglądało na plastik lub marny silikon, ale niestety nie miałem możliwości sprawdzenia. Sam zamówiłem obręcz i wciąż czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla który zegarek ma zawsze na ręce. Dosłownie.  Potrafi się z nim kąpać itp. O resztę nie pytałem. Jak z nim rozmawiałem to jest pod wrażeniem tego jaki jest wytrzymały. Nie wiem co Wy macie zamiar z nim robić, ale wątpię by trzeba go szpecić czymś takim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szaju napisał:

Mam kumpla który zegarek ma zawsze na ręce. Dosłownie.  Potrafi się z nim kąpać itp. O resztę nie pytałem. Jak z nim rozmawiałem to jest pod wrażeniem tego jaki jest wytrzymały. Nie wiem co Wy macie zamiar z nim robić, ale wątpię by trzeba go szpecić czymś takim. 

Nie twierdzę, że nie jest wytrzymały, ale moja znajoma miała wersję 42mm, którą podobno zdejmowała do niemal wszystkich prac domowych i w sytuacjach gdy mógł jej przeszkadzać, a na kopercie pojawiły się mniej lub bardziej szpecące rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lector napisał:

U kumpla też pojawiła się rysa na kopercie, dosłownie po dwóch dniach, a sam nie wie jak do tego doszło.

Ja w pracy uderzyłem o aluminiowy profil ale na mokro przetarłem szmatką to zeszła rysa. Dlatego myślę o jakimś zabezpieczeniu do pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...