Jump to content

dwa odkurzacze przestaly dzialac na raz - problem z aplikacja?


Recommended Posts

Czesc,

Posiadam da egzemplarze 1S. Dzisiaj zauważyłem ze w obydwu wyszarzyła mi się opcja ustawiania mocy, zmiany harmonogramu, no go stref etc. dodatkowo z widoku z mapą nie mogę odkurzacza wyslac do bazy ani uruchomic odkurzania. dziala to tylko z widoku kafelków w aplikacji MI HOME. Korzystam z modyfikowanej wersji vevsa.

Podniesienie wersji do 5.6.40 nie pomoglo. Przepięcie na serwer chinski nie pomoglo. Zainstalowanie oryginalej aplikacji i podpiecie odkurzaczow (region China) rowniez nie pomoglo. Problem telefonu wyeliminowalem, bo na innym dzieje sie to samo.

W czym moze byc problem? Wersja oprogramowania odkurzacza jest najnowsza. Upgrade robilem kilka miesiecy temu, wiec to tez nie powinno byc to.

Link to post
Share on other sites

uzupelnie jeszcze, ze instalacja vevsa w powyzszej wersji na telefonie, na ktorym nigdy nie bylo instalowane zadne MI HOME, rozwiazuje problem. Wniosek: przy odinstalowywaniu aplikacji zostaja jakies smieci, kto podpowie gdzie ich szukac, zeby dobrze wyczyscic telefon?

Link to post
Share on other sites

to samo konto na kazdym telefonie. nie dziala na samsungach, dziala starym xiaomi.

w folderze z pluginami mam te same wersje. bo zakladam ze interesuje mnie folder INSTALL. tyle mi sie udalo zdiagnozowac na ten moment.

aha. na samsungach mialem wlaczona automatyczna aktualizacje pluginow. 

Link to post
Share on other sites

1349 nie mam na zadnym telefonie ani samsungu na ktorym nie dziala, ani na dzialajacym Xiaomi

w 1001012 mam katalog 1066550 rowniez na obydwu telefonach. juz probowalem skopiowac  plik main.bundle miedzy telefonami. nie pomoglo.

Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych.

Dzięki pomocy Rezmusa (siedział nad tym większość weekendu), udało się zdiagnozować, że problemem u mnie był nowy plugin RN - posiada błędy, przez które na niektórych telefonach nie działa poprawnie. Wgranie spreparowanego plik plugins.json, wymuszającego używanie starego typu plugina rozwiązało sprawę.

Popraw mnie Rezmus jeśli coś przekręciłem. I jeszcze raz dziękuję!

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...