Skocz do zawartości

dwa odkurzacze przestaly dzialac na raz - problem z aplikacja?


pbrud

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Posiadam da egzemplarze 1S. Dzisiaj zauważyłem ze w obydwu wyszarzyła mi się opcja ustawiania mocy, zmiany harmonogramu, no go stref etc. dodatkowo z widoku z mapą nie mogę odkurzacza wyslac do bazy ani uruchomic odkurzania. dziala to tylko z widoku kafelków w aplikacji MI HOME. Korzystam z modyfikowanej wersji vevsa.

Podniesienie wersji do 5.6.40 nie pomoglo. Przepięcie na serwer chinski nie pomoglo. Zainstalowanie oryginalej aplikacji i podpiecie odkurzaczow (region China) rowniez nie pomoglo. Problem telefonu wyeliminowalem, bo na innym dzieje sie to samo.

W czym moze byc problem? Wersja oprogramowania odkurzacza jest najnowsza. Upgrade robilem kilka miesiecy temu, wiec to tez nie powinno byc to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupelnie jeszcze, ze instalacja vevsa w powyzszej wersji na telefonie, na ktorym nigdy nie bylo instalowane zadne MI HOME, rozwiazuje problem. Wniosek: przy odinstalowywaniu aplikacji zostaja jakies smieci, kto podpowie gdzie ich szukac, zeby dobrze wyczyscic telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo konto na kazdym telefonie. nie dziala na samsungach, dziala starym xiaomi.

w folderze z pluginami mam te same wersje. bo zakladam ze interesuje mnie folder INSTALL. tyle mi sie udalo zdiagnozowac na ten moment.

aha. na samsungach mialem wlaczona automatyczna aktualizacje pluginow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych.

Dzięki pomocy Rezmusa (siedział nad tym większość weekendu), udało się zdiagnozować, że problemem u mnie był nowy plugin RN - posiada błędy, przez które na niektórych telefonach nie działa poprawnie. Wgranie spreparowanego plik plugins.json, wymuszającego używanie starego typu plugina rozwiązało sprawę.

Popraw mnie Rezmus jeśli coś przekręciłem. I jeszcze raz dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...