Skocz do zawartości

MIUI 20.1.9


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mniej więcej SoT osiagnięcie na tej wersji?
Od jakiegoś czasu tel trzyma mi max 5-6h, głównie na WiFi.
Zaobserwowałem też, że przy zmianie motywu na czarny, np. pasek powiadomień jest nieczytelny, a przycisk od dodania nowej karty w przeglądarce jest niewidoczny.
Da się przy ciemnym motywie ustawić klika aplikacji w jasnej wersji?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, sunkist napisał:

Mi 9 Lite, wszystko działa tylko brak pogrubionych czcionek.

i nagrywa rozmowy bez konieczności wyłączenia voice match, hot spot 5ghz wykrywają wszystkie urządzenia, a 2,4ghz nie zrywa połączeń i nie występuje battery drain?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kategorii kompletnie dziwnych. Zainstalowałem na czysto po odblokowaniu bootloadera system. Dopieściłem i wszystko ładnie pięknie.

Postanowiłem zrobić sobie pełną kopię zapasową systemu w TWRP (wersja 3.3.1-0). Po uruchomieniu poprosił o symbol zabezpieczenia, co odkodowało system. Zaś po wybraniu opcji "Kopia" TWRP zaproponowało kopię partycji "Boot" oraz "Data". Miejsce docelowe "Pamięć wewnętrzna". Proces został zakończony sukcesem. W tym momencie wdusiłem opcję Restart po czym telefon ciąge restartuje się do Fastboot! Mogę wejść w TWRP, ale ponowny restart do systemu powoduje bootloopa i ponowne wejście do fasboot.

Co to może być? Miał ktoś taki problem?...

Na innych telefonach (np. Mi Mix 2) nigdy nie miałem takich problemów. Co sugerujecie?

EDIT

Instalacja ROM spod TWRP załatwiła temat, nie mniej temat jest zastanawiający...
Do moda: jeśli nie ten dział, to proszę o przesunięcie w inny topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QBAQ dziękuję za odpowiedź. W dziale Download TWRP jest nowsza wersja, bodajże 3.3.1-24 (albo coś w pobliżu), natomiast instalacja ROM powoduje nadpisanie tegoż TWRP wersją 3.3.1-0... Być może tu jest przyczyna? No ale ten fakt myślę rozpracują developerzy przy następnych aktualizacjach... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, QBAQ napisał:

Jakiś komunikat w GPay?

........NFC masz włączone?

W GPay info że już nie mogę płacić.

NFC - oczywiście.

35 minut temu, Acid napisał:

Safetynety jest pass?
Masz magiska?

 

Tak.

Tak.

Już ogarnąłem temat. Niestety jak przy przejściu na 11-stkę padły nam płatności.

Magisk Hide dla aplikacji bankowych i Google Pay i Uslugi Google Pay.

W Magisku moduł Safety Patch

Usunięcie danych z Google Pay

I w TWRP zmiana CHMOD

No i łaskawie ruszyło znowu. Póki co działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zaawansowane ustawienia kolorów(dostępne przez QS maker) - lepiej gdyby były cyferki(0-256) i +/-. Regulacja suwakiem jest zbyt mało precyzyjna.

A to w ogóle działa na czymkolwiek? U mnie nie działało.

Niemniej, to zależy od Xiaomi, a nie od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QBAQ
A kto tu mówi cokolwiek o złodziejstwie?
Na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Powiedziałem tylko, że nie działa, akurat ten program nie służy tylko do tego o czym mówisz lecz ma wiele innych ciekawych funkcji z których akurat korzystam.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarioWRC emulacja zakupów = złodziejstwo. Dobrze że nie ogarnia i niech się już nigdy nie ogarnie. Pozdrawiam. Sorry za off.

 

P.S. 20.1.16 już dostępne: 

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/20.1.16/

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=304279

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...