Skocz do zawartości

MIUI 20.1.9


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi cc9. Nagrywanie wciąż nie działał bez zainstalowanego call recordera (tj tworzy puste pliki) Wystarczy w nim wybrać nagrywanie systemowe a dialer miui nagrywa rozmowy bez problemu. 

Edit nawet jak call recorder nie ma przyznanego root to dialer systemy nagrywa. Po usunięciu call recordera dialer systemy wciąż tworzy puste pliki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na Mi6 i dalej jest problem z licznikiem powiadomień na ikonach. Przy zablokowanym/wyłączonym ekranie jak przychodzą powiadomienia to na ikonach nie ma licznika z ilością powiadomień po odblokowaniu ekranu. Dziwne jest to, że jak powiadomienia przychodzą na włączonym ekranie to liczniki się pojawiają. To samo co na 20.1.2. Błąd nie został naprawiony. Gdzie to można zgłosić, żeby to naprawili bo bez tych liczników to jak bez ręki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Edek napisał:

Z czcionkami też jest coś nie tak w paru apkach nie mam bolda

Xiaomi coś grzebało tuż przed 20.1.9, bo w 20.1.9 zmienili implementację tego (nie było tego w 20.1.8). Nie wiem, czy będzie naprawione, czy nie (to znaczy - na pewno patch eu był zmieniany, bo się wysypywał z tego powodu)

@jacoGURU i inni z Note 7 - reupload z fixem już jest. Usunięty został z niego lr twrp, więc jak już potrzebujecie twrp to wgrajcie ostatniego orangefoxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Orjon napisał:

Xiaomi coś grzebało tuż przed 20.1.9, bo w 20.1.9 zmienili implementację tego (nie było tego w 20.1.8). Nie wiem, czy będzie naprawione, czy nie (to znaczy - na pewno patch eu był zmieniany, bo się wysypywał z tego powodu)

@jacoGURU i inni z Note 7 - reupload z fixem już jest. Usunięty został z niego lr twrp, więc jak już potrzebujecie twrp to wgrajcie ostatniego orangefoxa.

W sumie suwakami wielksoc/grubość da się w miarę wyregulowac czcionki. 

A jakieś rady na rejestrowanie połączeń bez użycia zewnetrznej apk? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że nie wiem, co powoduje problem na Mi 9 Lite. Team wie o tym problemie, ale kurde no, próbowali już wszystkiego. Na Mi 8 SE problemu nie ma, a to praktycznie te same telefony (przynajmniej pod względem CPU). Możesz spróbować zrobić loga jak do kogoś dzwonisz i tworzy ten pusty plik, może to pomoże, choć nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Klosiak napisał:

Czy da radę w jakiś sposób naprawić na Mi6 liczniki powiadomień na ikonach aplikacji?

Nie wiem. Proszę o info innych userow z Mi6, w szczególności @ZduneX25.

@Edek z jakiej zewnętrznej apki korzystasz, jaka ci działa? Zrób log z domyślnego recordera jak próbujesz zadzwonić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orjon napisał:

 

@Edek z jakiej zewnętrznej apki korzystasz, jaka ci działa? Zrób log z domyślnego recordera jak próbujesz zadzwonić..

przez magiska zainstalowałem Call Recorder -Skvalex, w niej jest opcja wyboru którędy ma pobierać dane do nagrywania: - Systemowe, -root, -standardowe api. 

Wybierając systemowe, sam call recorder nie tworzy plików swoim działaniem, a wbudowane nagrywanie rozmów w system nagle zaczyna działać. jesli zmienię na standardowe api, wtedy call recorder tworzy juz swoje pliki zgodnie z jego wewnętrznymi ustawieniami.

po deinstalacji softu, systemowe nagrywanie wciąż nie działa, tj tworzy pliki o długosci 1-2 sek z ciszą.

Dobra, to teraz przyznaje się, nigdy nie robiłem logów. Jak to wykonać?

 

Drain battery na poziomie 2%/h przez noc z włączonym wifi. Dużo. w tej kwesti nic sie niestety nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Edek napisał:

przez magiska zainstalowałem Call Recorder -Skvalex, w niej jest opcja wyboru którędy ma pobierać dane do nagrywania: - Systemowe, -root, -standardowe api. 

Wybierając systemowe, sam call recorder nie tworzy plików swoim działaniem, a wbudowane nagrywanie rozmów w system nagle zaczyna działać. jesli zmienię na standardowe api, wtedy call recorder tworzy juz swoje pliki zgodnie z jego wewnętrznymi ustawieniami.

po deinstalacji softu, systemowe nagrywanie wciąż nie działa, tj tworzy pliki o długosci 1-2 sek z ciszą.

Dobra, to teraz przyznaje się, nigdy nie robiłem logów. Jak to wykonać?

 

Drain battery na poziomie 2%/h przez noc z włączonym wifi. Dużo. w tej kwesti nic sie niestety nie zmieniło. 

Edek dużo coś ci zżera, mi przez noc tzn 7h zżera najwyżej 2-3% na poprzednim weeku a też mam włączone wifi, skanowanie wifi wyłączone, co do tego nagrywania dziś przetestuje u siebie jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Klosiak napisał:

Zainstalowałem na Mi6 i dalej jest problem z licznikiem powiadomień na ikonach. Przy zablokowanym/wyłączonym ekranie jak przychodzą powiadomienia to na ikonach nie ma licznika z ilością powiadomień po odblokowaniu ekranu. Dziwne jest to, że jak powiadomienia przychodzą na włączonym ekranie to liczniki się pojawiają. To samo co na 20.1.2. Błąd nie został naprawiony. Gdzie to można zgłosić, żeby to naprawili bo bez tych liczników to jak bez ręki :(

A nie kasujesz przypadkiem powiadomień z ekranu blokady? Wtedy znikają z belki i ikon. U mnie tej przypadłości nie ma, więc to nie aktualizacja sama w sobie, zrób wipe cache oraz dalvik na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

A nie kasujesz przypadkiem powiadomień z ekranu blokady? Wtedy znikają z belki i ikon. U mnie tej przypadłości nie ma, więc to nie aktualizacja sama w sobie, zrób wipe cache oraz dalvik na początek.

Dzięki za informację, że u Ciebie działa. Wipe dalvik/cache było robione. Czyściłem też pamięć podręczną launchera. Popatrzę na ustawienia powiadomień i sprawdzę to co sugerujesz. Skoro u Ciebie jest w porządku to pewnie coś u mnie się popsuło. Instalacja 20.1.2 chyba coś namieszała mi na telefonie bo w sumie po niej dużo aplikacji zaczęło mnie ponownie pytać o uprawnienia, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...