Skocz do zawartości

Polski głos w odkurzaczach Roborock S5 najnowszy firmware 2008


Arecki128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy Ktoś wie jak wyciągnąć z odkurzacza nazwy wszystkich plików dźwiękowych? Wraz z aktualizacją S5 do wersji firmware 2008 doszły nowe komendy ( np od sprzątania wybranych pomieszczeń) ,które są po chińsku ( brakujące pliki .Wav)

Część plików się domyśliłem z czego jestem bardzo dumny :-D:-D :

resume_room.wav

room.wav

room_complete.wav

room_failed.wav

stop_room.wav

Nie mniej jednak cały czas nie mam pełnej listy.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Arecki128
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mały update.

Koledzy z innego wątku mi pomogli więc przesyłam nowe tłumaczenie dla najnowszego softu.

Nowa paczka jest do pobrania tutaj: http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=05271899944046197113

Jeśli ktoś ma możliwość proszę o reupload pliku na lepszy serwer.

Ponadto Przesłuchałem stare tłumaczenie. Poprawiłem kilka literówek i w kilku miejscach kosmetycznie zmieniłem komunikat.

W nowym tłumaczeniu pojawiło się nieco więcej zmian

Oto Lista:

ding  Pozostawiam bez zmian
resume_roomWznawiam czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń.
roomRozpoczynam czyszczenie w wyznaczonych pomieszczeniach.
room_complete Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Wracam do stacji dokującej.
stop_clean Odkurzanie zakończone.
stop_room Odkurzanie pomieszczeń zakończone.
binout_error10 Filtr jest zapchany. Usuń pojemnik na kurz i wyczyść filtr
bl_recovery_bootfailed Uruchomienie nie powiodło się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_failed Odzyskiwanie awaryjne nie powiodło się. Spróbuj ponownie
bl_recovery_start Rozpoczęto odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_retry Rozpoczęto ponownie odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_updatefailed Awaryjna aktualizacja nie powiodła się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to dopięciu minut.
error5 Błąd pięć. Usuń i wyczyść szczotkę główną wraz z łożyskiem.
error24 Błąd dwadzieścia cztery. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona została wykryta. Odsuń robot w inne miejsce.
map_restore Mapa została przywrócona. Rozpoczęto ładowanie.
no_power_charging Poziom naładowania akumulatora jest niski. potrzebuję więcej czasu na ładowanie.
positioning Orientuję się. Proszę czekać.
restart_backtodock_ignore_forbidden_zone Pozycja nieznana. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona jest niewłaściwa. Kontynuuje ładowanie.
restart_clean_fromdock Pozycja nieznana. Rozpoczynam nowe sprzątanie aby od tworzyć mapę.
restart_clean_nodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Rozpoczynam nowe sprzątanie.
resume_backtodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam powrót do stacji dokującej.
resume_spot Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam czyszczenie punktowe.
room_failed  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre pomieszczenia nie zostały sprzątnięte
room_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte
saving_map Zapisuję Mapę. Proszę czekać.
stop_scheduled_clean Pozycja nieznana. Zaplanowane czyszczenie zostało anulowane.
sysupd_notready Naładuj akumulator do conajmniej dwudziestu procent zanim rozpoczniesz aktualizację oprogramowania.
sysupd_start Aktualizuję oprogramowanie. Zajmie to od pięciu do dziesięciu minut.
wifi_reset Resetuję WiFi.
zone_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych miejsc. Wracam do stacji dokującej. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.01.2020 o 19:06, Alicja24 napisał:

Super robota. Może teraz jakiś toturial jak to wgrać, 99% użytkowników nie wie co z tym zrobić więc twoja robota na marne.

W linku poniżej znajduje się opis jak wgrać komunikaty w j. polskim. U mnie zadziałało z pikiem od Arecki128

https://smartme.pl/jak-wgrac-jezyk-polski-do-roborock-s50-i-xiaomi-vacuum-v1-poradnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam s50 firmware 2008. Postępuję zgodnie z instrukcją. Apka XVacuum firmware połączyła się z roborock s50, pokazał się token, rozpoczął wgrywanie pliku od Arecki128. Komunikat sukces. Wychodzę z apki.

Robocik dalej gada po staremu co robię źle, POMOCY

Czy trzeba gdzieś kliknąć jeszcze aby zmienić głos ??? 

Edytowane przez Tom45Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...