Jump to content

telefon nie uruchamia się.Jak wejść na TWRP?

rekawek
 Share

Recommended Posts

Cześć

Posiadam Redmi 3 Pro.Telefon z ni gruszki i pietruszki wyłączył się i nie chce ponownie się uruchomić.Mogę uruchomić fastboot,który po chwili wyłącza się.teraz tak,mam twrp i mam na telefonie kopię ale nie wiem jak wejść do TWRP. Pomoże ktoś i podpowie czy da się to zrobić i jak?

MIUI 6.5.26

Na razie nie mogę zrobić nic,telefon nie reaguje.Może sie rozłdował,ale dioda od ładowania nie świeci i nie wiem czy wogole ładuje telefon czy nie.

Dziwna sprawa,wcześniej mogłem wejść w fastboot i wgrałem TWRP poprzez folder do wgrywania TWRP (stąd z forum).Wykonuję polecenia,w okienku widze napis SUKCES a telefon nie przechodzi w tryb TWRP, co o tym sądzić?

Screenshot 2020-01-08 14-03-23.jpg

Edited by rekawek

Wczoraj to miałem dopiero któreś twrp odpaliło po komendzie fastboot boot bo ta druga fastboot reboot i 3manie klawiszy nic nie dawała Zmień twrp i flash do skutku któreś odpali

I jeszcze pierwszy raz zmieniłem nazwę twrp-mi9tpro.img tak widziałem na YT ale bez zmiany nazwy pewnie by też odpaliło hindus tak robił to i ja tak zrobiłem

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

A czy MiFlash da radę? jesli moge odpalić fastboot to powinno zadzialać.mam tylko problem ze znalezieniem dla mojego telefonu  Latest Developer Version Fastboot File Download,wszędzie FOUND 404.

Może od tej strony da rade odzyskać telefon? większość danych mam na kompie,potrzebny mi tylko ten *tgz

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...