Skocz do zawartości

Aktualizowanie pozycji GPS w mapach i aplikacjach pogodowych.


marcinj6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w miui 10 lokalizacja działa cały czas i gdy otwierało się mapy to pokazywało lokalizację cały czas tam gdzie się aktualnie znajdowało może nie idealnie dokładnie ale pokazywało. Tak samo było w aplikacjach pogodowych. W chwili obecnej żeby pokazało gdzie jestem obecnie muszę włączyć GPS i poczekać aż znajdzie fixa. Gdybym chciał cały czas mieć włączone tak żeby mi pokazywało moją pozycję to muszę mieć włączony GPS. Da się to zmienić tak żeby było jak w miui 10?

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miui 10 było tak że cały czas aktualizowało pozycję nawet gdy GPS był wyłączony. Ja zawsze miałem ustawione oszczędzanie baterii (jak na screenie) a i tak w mapach czy apce pogodowej jak zmieniałem miejscowość albo samo miejsce to automatycznie się zmieniała lokalizacja. A teraz trzeba włączyć GPS.

Skanowanie mam włączone ale i tak nie aktualizuje pozycji tylko każe włączyć GPS.

Po mojemu to chyba bug i skanowanie nie działa.

 

fe2cd161c265a4a1bc361ce840652ed5.jpg 4cfce72160defe7939f66f61aac5960b.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinj6 Ja rzadko kiedy wyłączam gps, ale z androidem 9 na miui10/11 działa to tak samo - po wyłączeniu gps jest on dalej włączony, przechodzi tylko w tryb 'oszczędzanie energii' (wifi i sieci komórkowe). Zobacz ustawienia po wyłączeniu gps, może na androidzie 10 całkiem wyłącza gps lub jest tryb 'tylko gps' i nie może znaleźć fixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...