Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon do 2000zl


sasza100

Pytanie

Od trzech lat posiadam xiaomi redmi note 4 wersję 32/3 snapdragon, ale chciałbym już coś znacznie lepszego nowszego czy doradzi poleci ktoś dobrego smartfona do 2000tys?? Interesuje mnie dobra bateria na długi czas pracy, internet gry itp. Szybkość działania, duży wyświetlacz, dobry aparat.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zależy ile chcesz godzin SoTu mieć. Jeżeli wystarczy Ci 5-6 to Mi9 bez dopisków. Jeżeli chcesz więcej... To tutaj będzie ciężko... Bo Mi9T Pro niby 4000 mAh bateria, ale jakoś szczególnie dłużej nie trzyma z tym, że wydajnościowo lepszy od Redmi Note 8 Pro. Teraz RN8Pro za 1200 6/128 znowuż ma wydajność lepszą niż Mi9 T i.składa go jak klocki lego jeżeli idzie o baterię i aparaty. Niestety (dla niektórych, bo nie dla mnie) nie ma amoleda matrycy. 

Tu już sam musisz wybrać co... 

Ja brałbym Mi9. A sam, z powodu iż jedna 9tka już w domu jest, wziąłem RN8Pro z którego, po wczesnych jajach, które sam ogarnęłam, jestem bardzo (TERAZ JUŻ!) zadowolony. 

 

I teraz nie słuchaj jakie to 9T/T Pro ms zajedwabiste aparaty... Bo ma słabsze niż Mi9 (bez dopisków) i IMHO niż RN8Pro też... 

 

Albo Mi9, albo RN8Pro (z tym, że bez miui.eu bo syftek) ociupinkę słabszy aparat, w niektórych warunkach, od Mi9, ale dużo lepsza bata. 

Albo zbierasz kasiorkę i czekasz na Mi10 / Mi10 Pro. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako że też meczę się z notem 4 3/32 podepnę się pod temat może mnie nikt nie zje oO ?

Miałem op 7t 8/128, ale OLED w nim to jakiś żart smugi namalowali mi jak z kiepskiego obrazu, więc oddałem.

Wziąłem Asusa zenfone 6 8/256, ale Asus to jakiś kiepski żart głównie system i multitasking i multitasking i suport i serwis tak ogólnie, ogólnie tak.

Teraz siedzę znowu z notem 4 3/32 i skubie brodę, bo panie nie ma co kupić, zwłaszcza kiedy chcesz uniknąć OLED oO

Może mi mix 2s ? Już niech stracę i zaoszczędzę ?

K30 wygląda trochę odpustowo i jednak ta seria 7xx chyba przedstawia jakieś braki w mocy.

Note 8 pro można by iść w upgrade, ale te mediateki i plastic fantastic :/.


Jak zyć, kiedy jest się takim maruda i na czym przeglądać memy help!

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, skay77 napisał:

Lamcza a może ten


https://photos.app.goo.gl/ZeNeLK86n2iJ9txd7

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Evolution X
 

Niestety z mojego reserchu wynika (znaczy się wygooglowalem) że cierpi na te same problemy z wyświetlaczem co oneplus 7t a z moim szczęściem bym go wymieniał do 2021 żeby trafić na sztukę znośną :P.

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A

 

 

 

Vivo iQOO Pro 5G smartphone Snapdragon 855 Plus UI super amoled 12GB 128GB 48MP 3 tylna kamera 4500mAh 44W Celular telefony

Lub ten 1900

 

 

Nowy Oppo Reno Ace 4G LTE snapdragon do telefonu komórkowego 855 Plus 90HZ wyświetlacz AMOLED 8G RAM 128G ROM 65W Super VOOC inteligentny telefon

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Evolution X

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, skay77 napisał:

A



Vivo iQOO Pro 5G smartphone Snapdragon 855 Plus UI super amoled 12GB 128GB 48MP 3 tylna kamera 4500mAh 44W Celular telefony


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Evolution X
 

O istnieniu tego to nawet nie wiedziałem :P ciekawy telefon ale

Cytat

vivo to firma powiązana z OPPO, OnePlus i Realme wspólnym właścicielem - koncernem BBK Electronics. 

Zapewne Oled od Samsunga mają jak i Realme i Oneplus ... czyli trzeba by go zakupić w oficjalnej dystrybucji gdzieś z amazonu czy coś, żeby w razie czego można było oddać.

 

W razie czego mam na myśli 

3364462.jpgEkran piękny, bo dwukolorowy jak moj op 7t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...