Skocz do zawartości

Powiadomienia na AOD z aplikacji Telefon i SMS od Google - rozwiązanie problemu z wyświetlaniem


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie mam xiaomi.eu, tylko stabilne oficjalne oprogramowanie. 11.0.4.0. Może w tym problem, że nie masz kolorowych ikonek?

 

Ps. Rozumiem, że wgrałeś ręcznie apk z pierwszego postu?

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/download/

 

Screenshot_2020-01-16-19-04-18-616_com.android.settings.jpg

Edytowane przez TheTick
Link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku wynika że przed instalacją aplikacji wskazanej w linku .apk należałoby odblokować możliwość instalacji aplikacji z zew. źródeł tj. spoza sklepu play. Niestety w Ustawieniach mojego telefonu Mi 9T Pro wersja MIU Global 11.0.1 nie widzę nigdzie takiej możliwości a przeczesałem już całe menu. Dodam że podczas instalacji nie wyrzucał mi żadnego komunikatu nt. nieautoryzowanego źródła itp. Ściągam, instaluję, zgadzam się itp. po czym nie widzę jej nawet w wykazie moich aplikacji, a sam proces instalacji w kółko proponuje ponowienie ściągnięcia pliku.. 

Screenshot_2020-01-20-11-28-24-906_com.miui.global.packageinstaller.jpg

Screenshot_2020-01-20-11-28-00-241_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-01-20-11-28-10-067_com.google.android.packageinstaller.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że suwak pn. Ekran zawsze włączony to mam widoczny (w sekcji Ustawienia) ale mimo że jest włączony powiadomienia żadne nie pokazują się. Z kolei "Ukrywanie aplikacji systemowych" - tego z kolei nigdzie nie widzę. A sama aplikacja .apk nie może się skutecznie zainstalować tak jak pisałem wcześniej. Nie wiem w czym problem, chyba trzeba czekać na jakąś firmową aktualizację ze strony producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bartłomiej R napisał:

A sama aplikacja .apk nie może się skutecznie zainstalować tak jak pisałem wcześniej

Nie instaluj apk przy włączonej przeglądarce z jej poziomu, bo to ona proponuje ponowne pobranie zupełnie bez sensu. Instaluj z poziomu Menedżera plików, tam się pojawi w sekcji apk pobrany plik. Jaką wersję AOD masz obecnie sprawdzisz w Ustawieniach, Aplikacje, Zarządzaj aplikacjami i tam na górze po prawej kliknij w trzy kropeczki i kliknij w Pokaż wszystkie aplikacje (jak masz wybrane Ukryj usługi systemowe), tam powinieneś mieć Ekran zawsze włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście suwak przesunięty. Aplikację zainstalowałem już z poziomu menadżera plików i jest widoczna w sekcji Aplikacje (zgodnie z powyższym wyłączyłem ukrywanie aplikacji systemowych). Telefon ponownie restartowałem niestety nie działają w dalszym ciągu żadne powiadomienia. Wrzuciłem kila screenów.. Tak jakby coś go blokowało..

Screenshot_2020-01-21-09-49-09-878_com.android.settings.jpg

Screenshot_2020-01-21-09-41-09-498_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-01-21-09-48-24-515_com.google.android.permissioncontroller.jpg

Screenshot_2020-01-21-11-07-27-701_com.android.settings.jpg

Edytowane przez Bartłomiej R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Na ostatnim zrzucie w Pokaż elementy masz: Zaplanowany, zmień na: Zawsze, bo może coś zaplanowałeś a nie wiadomo co.

Przecież wiadomo co, bo działanie tej funkcji nie jest tajemnicą - ustawiasz tam widełki godzinowe, w których wyświetla się zegar. Jeśli to jest powodem, dla którego nie pokazują mu się powiadomienia, to ręce opadają :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to pole "Pokaż elementy" czy mam ustawione "zawsze" czy "zaplanowane" - to nie ma znaczenia, komunikaty żadne się nie wyświetlają na ekranie. Przychodzą wiadomości, czy whatsup itd. to jedynie słyszę.. Trochę nie jestem skłonny przywracać tel do ustawień fabrycznych, zwłaszcza że mam go od tygodnia i na świeżo wszystko wgrywałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. To mój pierwszy post. Dodam że jestem całkowicie zielony i mam parę pytań do was. Zainstalowałem ten pierwszy i drugi plik z pierwszej strony. I niestety nie mam takich ustawień jak mówicie. Co robię źle? Screenshot_2020-02-08-19-40-19-069_com.android.settings.thumb.png.253d00d7f9741f0fb67389858cd2235a.pngScreenshot_2020-02-08-19-41-59-662_com.android.settings.thumb.png.56e9bab4478f6b070714f111df95168a.pngMam drugie pytanie. Dlaczego niektórzy mają wersję miui 11 a ja mam 10. Dodam że tel kupiłem w eurortv.prosze o pomoc bo bym chciał te powiadomienia na ekranie.Screenshot_2020-02-08-19-42-48-819_com.google.android.packageinstaller.thumb.png.c83185257ba4588aae7ce3ef89dfaa06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ddarko112 napisał:

Czyli na moim miui 10 nie będą działać powiadomienia o SMS i połączeniach?

Też mam fona z rtv euro. Na 10 nie działa ta opcja. Zaktualizowałem do 11 przez zmianę regionu na Wielką Brytanię. Zainstaluj apk -Ekran zawsze włączony i dopiero wtedy będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...