Skocz do zawartości

Powiadomienia na AOD z aplikacji Telefon i SMS od Google - rozwiązanie problemu z wyświetlaniem


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Działa potwierdzam. Właśnie zaktualizowała ekran zawsze włączony. Musiałam jeszcze wejść i zatwierdzić że mają być te pływające powiadomienia dzwięk itd


P.S czy apka Wiadomości od Google ma tylko ten jasny motyw? Nie da się go jakoś zmienić? Jeden minus tej apki. Że taka biała jest . Wolałabym ją jakoś zmienić. No ale jeśli się nie da to trudno. Wolę żeby na Aod były powiadomienie że SMS przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co daje ta nowa wersja w porównaniu do poprzedniej?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko możliwość dodania własnego obrazu do AoD i tyle. Przetestowałem ale nie wyświetla powiadomień z tapatalka więc na donstalowalem.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Tamta tez nie wyświetla z tapatalka. Przynajmniej mi. A wam wyświetla? Mi tylko teraz wiadomości , Messenger, czasem yt

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2020 o 21:23, pkonrad napisał:

Najnowszy Global Stable ROM (MIUI V11.0.2.0.QFKMIXM) też dostał tą wersję apki. W ramach ciekawostki napisze, że była ona dostępna do ręcznej aktualizacji AOD z początkiem listopada 2019 :) Coś długo zajęło im zaimplementowanie jej do ROMu.

Mam pytanie. Mam Global India 11.0.3. Nigdy nie włączalem AOD. Przed chwilą z ciekawości w opcjach włączylem AOD, ale mimo zaznaczenia nie pojawia się żaden wybrany motyw AOD. A szukając w liście aplikacji mam nie Ekran zawsze włączony, tylko Tryb zawsze włączony i to wersja 1.4.3.141 09261407. Da się to jakoś ręcznie aktualizować, czy tylko z tego podanego linka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dzeryae napisał:

Mam pytanie. Mam Global India 11.0.3. Nigdy nie włączalem AOD. Przed chwilą z ciekawości w opcjach włączylem AOD, ale mimo zaznaczenia nie pojawia się żaden wybrany motyw AOD. A szukając w liście aplikacji mam nie Ekran zawsze włączony, tylko Tryb zawsze włączony i to wersja 1.4.3.141 09261407. Da się to jakoś ręcznie aktualizować, czy tylko z tego podanego linka? 

Do wersji 1.6.x.xxx aplikacja ta w menadżerze widniała jako Tryb zawsze włączony. Zaktualizuj apke ręcznie z pliku do którego link masz w pierwszym poście. Po aktualizacji nazwa w menadżerze aplikacji sama zmieni się z Tryb zawsze włączony na Ekran zawsze włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pkonrad napisał:

Do wersji 1.6.x.xxx aplikacja ta w menadżerze widniała jako Tryb zawsze włączony. Zaktualizuj apke ręcznie z pliku do którego link masz w pierwszym poście. Po aktualizacji nazwa w menadżerze aplikacji sama zmieni się z Tryb zawsze włączony na Ekran zawsze włączony.

Zaktualizowałem i teraz działa. Dzięki. Choć chyba powinno się samo aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre są w Sklepie Play, niektóre aktualizują się przez wbudowany aktualizator apek systemowych zaimplementowany w sofcie telefonu, ale akurat AOD jak do tej pory było aktualizowane tylko wraz z ROMem, co nie zmienia faktu, że pewnie bez problemu mogliby to aktualizować też inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bosniak napisał:

Gdzie znajdę w systemie to AOD żeby je ręcznie aktualizować?

A w jakim celu chcesz ją szukać w systemie? Po prostu ściągasz plik *.apk z aplikacją z linku z pierwszego posta, instalujesz i oryginalna starsza wersja aplikacji zostanie automatycznie zaktualizowana do nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...