Skocz do zawartości

Drenaż baterii miui 11 stabile


sQniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywałem rom xiaomi eu w następującej kolejności

XiaoMiFlash_global_images_V10.3.5.0.PEDMIXM_20190820.0000.00_9.0_global

Aktualizacja ota do miui 11 android 10

TWRP-3.3.1-0 i xiaomi eu

Nie występuje problem drenażu baterii

Edytowane przez kamil9530
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. to w końcu jak jest z tym sygnałem sieci?

żona ma REDMI 7 i zużycie przez sygnał sieci jest ponad 70%.

telefon kupiony miesiąc temu....

panikować, nie panikować? roaming krajowy wyłączony. sygnał w mieszkaniu LTE bdb.

ja mam note 4 i wogóle nie mam w wykazie zużycia baterii "sygnału sieci".

 

proszę o pomoc. dziękuje

image.thumb.png.0f6fca4632a09f11defd634085bfc9d3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Żona ma odpaloną synchronizację w menu. Czy ma odpaloną synchronizację w guglach... Jeżeli tak to już masz odpowiedź... A to wystarczy, że zrobi fotę, przejży smsy, kontakty w dialerze - telefon się od razu synchronizuje i stąd sygnał sieci żre prąd... To samo jest jak jesteś w ruchu i nadajniki się zmieniają... Wiele powodów jest takiego stanu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas walczę lecz nie mam pomysłu jedyne co zauważyłem to zużycie baterii przez sygnał sieci spada po WYŁĄCZENIU WIFI co totalnie mnie rozwaliło... Widzę że w innych modelach też występują problemy... Nie mam już za bardzo pomysłu co zrobić. Wszystkie synchronizację wyłączone, zasięg praktycznie cały czas idealny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, JamCiTo napisał:

Sprawdź czy Żona ma odpaloną synchronizację w menu. Czy ma odpaloną synchronizację w guglach... Jeżeli tak to już masz odpowiedź... A to wystarczy, że zrobi fotę, przejży smsy, kontakty w dialerze - telefon się od razu synchronizuje i stąd sygnał sieci żre prąd... To samo jest jak jesteś w ruchu i nadajniki się zmieniają... Wiele powodów jest takiego stanu rzeczy. 

dziękuje za informacje, pewnie je przetestuje z ciekawości.

dziś dzwoniłem do serwisu, pani po konsultacji z działem technicznym powiedziała, że ten sygnał sieci pokazuje całkowite zużycie baterii przez użycie zasięgu sygnału operatora. czyli rozmowy, smsy, messenger, fb i reszta aplikacji które korzysta z danych jak nie ma wifi. nie wiem ile w tym prawdy.

bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu (jakieś rozmowy, smsy, FB, messenger, przeglądanie internetu) 3 doby. więc mysle, że nie jest źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakaś ściema bo się to kupy nie trzyma druga sprawa tak jak mam u siebie po dwóch dniach, czy mniej więcej po 15% zużycia i ekran i sieć i system android, przy SOT wynoszącym 9h. Jak dla mnie zdecydowanie jest coś nie tak, tym bardziej że po wyłączeniu WiFi zużycie sieci maleje zamiast wzrastać, oczywiście włączony przesył i LTE, bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema może znacie odpowiedź co boli mojego MM3. Nowy tel wyciągam z pudła lipa nie odpala, no ale mówię bateria zdechła ok. Podpinam ladoware i heja. W międzyczasie coś tam grzebi, bawię itp. bateria naładowana na full koło 23 i odłączona. Rano koło 6 sprawdzam i jest 40% baterii. Następna sytuacja naładowany na full wyłączyłem go, po pracy chce odpalić d*pa nie odpala, podpinam ladoware 0% baterii. Zezarlo baterie jak nie był włączony tel miał ktoś tak?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ten sam problem z drenażem baterii przez "sygnał sieci" - nawet 72% na MIUI11. Obecnie spadło do 9.
Rozwiązanie: Ustawienia - bateria i wydajność - zębate kółko w prawym górnym rogu - Plany i tam wyłącz wszystko, co jest (u mnie jest tylko "tryb interaktywny").
Funkcja ta ma buga, który pożera baterię. Znalazłem  to na którymś anglojęzycznym forum, nie pamiętam gdzie, więc linka nie daję. Ale działa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej!

Podłączam się do tematu dotyczącego problemu z drenażem baterii.

Mi9T mam około miesiąc i robiłem już 3 razy factory reset. Za każdym razem wygląda to tak, że kilka dni mam SoT od 6-9h, a po kilku dniach spada 3-5h.

Żadnych nowych apek i zmian w ustawieniach w międzyczasie. Jedynie wyłączam skanowanie wifi i BT.

Dołączam zrzuty zrobione zaraz po resecie i po kilku dniach.

Wersja Miui: Global 11.0.5 Stabilna

"Ludzie dobrej roboty", błagam - pomóżcie ;D

 

Screenshot_2020-05-12-13-57-07-940_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-05-12-13-57-27-901_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-05-12-13-57-36-416_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-05-22-10-58-16-921_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-05-22-10-58-33-911_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-05-22-10-58-38-562_com.miui.securitycenter.jpg

Edytowane przez kemp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...