Skocz do zawartości

MIUI 20.1.2


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

20.1.4 dla Mi9

Podczas aktualizacji wyskakuje error, w poprzedniej wersji też tak bylo

Screenshot_2020-01-05-05-06-47.thumb.png.3cd807384e91897d2c84a8cab92f004c.png

Funkcja "globalny ciemny motyw" gryzie się z ciemnym motywem ustawionym w messengerze. Tak jakby zmniejsza kontrast. 

Wszelkie aplikacje włączają się w dość brzydki sposób. Na górze widoczna jest belka z nazwą aplikacji jak ze starych androidów. Później już tego nie widać. We wcześniejszych wersjach tego nie było. 

Screenshot_2020-01-05-12-17-10-489_com.android.camera.thumb.jpg.b92272e8ede5e6b8fa5f87a25446739f.jpg

Mała płynność przy otwieraniu folderów z aplikacjami na ekranie głównym, nawet jeśli znajduje się tam jedna aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2020 o 21:25, marmil85 napisał:

U mnie na tej wersji działają bez magiska .

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Google Pay niestety nie mozna dodac karty. Trzeba dalej instalowac magiska.

I te restarty sa troche upierdliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Pay niestety nie mozna dodac karty. Trzeba dalej instalowac magiska.
I te restarty sa troche upierdliwe. 
Właśnie zainstalowałem gpay i bez problemu dodałem dwie karty bez magiska, mimo że korzystam z aplikacji ing. Przy najbliższej okazji spróbuję zapłacić za pomocą gpay.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukkop91 napisał:

Właśnie zainstalowałem gpay i bez problemu dodałem dwie karty bez magiska, mimo że korzystam z aplikacji ing. Przy najbliższej okazji spróbuję zapłacić za pomocą gpay.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 

U mnie gpay przy dodawaniu karty ladnie wyswietla ze placic online moge ale platnosci zblizeniowe nie dzialaja bo telefon zostal zrootowany ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grzybek napisał:

Ja sprobowalem dodać karte i o dziwo udało się, ciekawe czy przejdzie w sklepie, we wtorek się dowiem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ok, udalo mi sie uruchomic platnosci na GPay! Zainstalowalem Magiska, w magisku dalem odinstaluj. Wgralem na nowo rom z 20.1.2, wipe cache i dalvik. I po restarcie o dziwo udalo sie dodac karte do platnosci zblizeniowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym brakiem liczników powiadomień na ikonkach to jest tak, że jak ekran włączony to ikonki się pojawiają po otrzymaniu powiadomienia, a jak ekran jest wyłączony to liczniki się nie pojawiają. Czy ktoś z użytkowników Mi6 ma podobny problem jak ja na tym romie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, dzidexx said:

[...]

"Wykrywanie kieszeni"  jest, było, będzie w Miui 11?

Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie albowiem nie MIUI 11 jest tu problemem lecz wersja androida. I tak przykładowo użytkownicy takich telefonów jak twój oraz wszystkich nowych, które otrzymały aktualizację do androida nowszego bodajże niż 8, nie wiedzieć czemu zostali pozbawieni z niejasnych powodów tej jakże przydatnej funkcji. Ale na przykład nadal można ją znaleźć w Mi5, który doczekał się MIUI 11 lecz nadal posiada Androida Oreo i tak już zostanie, za co w tym wypadku dziękuję chińczykom ;) Do prawdy trudno jest mi się dopatrzyć choćby jednego sensownego powodu przemawiającego za wykastrowaniem nowych telefonów z tej funkcji. Przecież czujnik zbliżeniowy działa i jest wykorzystywany, więc czemu nie zrobić z niego tak pożytecznego użytku jak to miało miejsce wcześniej... Może w Chinach moda na kieszenie już przeminęła ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odnotował problem z aplikacją Pogoda w modelu Mi6? Trzy aktualizacje temu na czysto wgrałem po długim czasie nową wersję. Od tego czasu w pogodzie nie może znaleźć lokalizacji. Co spowodowane jest zdaniem aplikacji brakiem połączenia z siecią. Internet oczywiście działa. Z żadną kolejną aktualizacja problem nie jest rozwiązany.

 

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi9lite - nagrywanie rozmów nie działa, yanosik działając w tle nie dosteje dostępu sygnału GPS mimo włączenia wszystkich uprawnien i wyłączenia oszczędza baterii. Możliwe że został poprawiny ap względem poprzedniej wersji (nie działał 5ghz, a na 2.4ghz rwalo połączenie) - muszę to sprawdzić jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...