Skocz do zawartości

Instalacja MiuiPro, oraz przejście z android 9 na android 10


focusik09

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, umiumi napisał:

1. Czy da się płacić psc. Nie mam karty, a to mam pod reką.
2. Czy jeśli dam 4 dolary to będę miał miui pro na 2 mięsiące czy można tylko 2 dollary i 20?

1. Płacisz PayPal-em.

2. za poszczególne kwoty masz miesiąc dostępu. Koniec. Nie kombinuj jak koń pod górę.

BTW. I dobrze się zastanów. MIUI Pro jest "pro" tylko z nazwy. Niektóre urządzenia to drenaż baterii, notoryczne i nieusuwalne bugi i generalnie strata pieniędzy. Pieniądze wtopisz i nie odzyskasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam prośbę do szanownego grona. Mianowicie Wysłałem 2 $ przez PayPal-a MiuiPro bo chciałem sprawdzić ten rom ale cały czas nie mam odblokowanego pobierania, gdyż upierają się przy formularzu Google, gdzie mam go znaleźć? 

Pomóżcie proszę, nie za bardzo wiem gdzie to szukać.

Darek.M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, darek.m napisał:

MiuiPro bo chciałem sprawdzić ten rom ale cały czas nie mam odblokowanego pobierania, gdyż upierają się przy formularzu Google, gdzie mam go znaleźć? 

Pomóżcie proszę, nie za bardzo wiem gdzie to szukać.

Darek.M

Może jednak odpuścisz sobie kolego instalację MiuiPro? Jeśli masz problem z tak podstawowym zadaniem to czarno widzę dalsze eksperymenty.

 

Przechwytywanie3.PNG

Przechwytywanie4.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak prześlesz formularz Google to oni mają 72 godziny na odblokowanie pobierania. Jak będziesz ich poganiał to specjalnie będą przeciągać. Taka ich natura. Więc jak tak bardzo chcesz musisz być cierpliwy w tych sprawach

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jednak zostawiam telefon i przedłużyłem następny rok. Może zmienię dopiero na Note 10 pro. Jeśli ktoś używa MiuiPro to od wersji 20.12.10 zalecana jest instalacja po sformatowaniu danych czyli ma czysto. Xiaomi zmieniło coś w szyfrowaniu i mogą być problemy po aktualizacji przez OTA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@krzysiek3501 jeśli już masz Android 10 to pomijasz,  to co dotyczy 9-tki i  wygrywasz recovery na 10-tke i rom z Android 10. Oczywiście po format data.

@Hakxa musisz podmienić katalog Webwiev np przez jakąś dobra aplikację np es file manager. Nadać mu uprawnienia takie jak ta którą będzie zastąpiona.

Ścieżka

system/ product/ app 

https://drive.google.com/file/d/1wx5AN1wSlGSIKN_YWQY-KEUv-maUAeWY/view?usp=sharing

Wejść do recovery, wyczyść Dalvik art i cache i Reboot

U mnie to pomogło 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz. Instalujesz TWRP dla Androida 10, czyścisz telefon łącznie z format data, ponowny robot do recovery i wtedy instalujesz MiuiPro ostatnie jakie jest dostępne na ich stronie. Wpisujesz swoje dane w aktualizacje i ściągasz najnowszy rom już po OTA. 

Jeśli ten ze strony jest starszy niż 20.12.10 to musisz ponownie zainstalować go po wykonaniu format data, czyli czysta instalacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też nie mogłem scierpieć tych googlowski aplikacji, dlatego zainstalowałem miuipro. Czy warto? Jeśli nie żal Ci kasy na substrykcje to na pewno warto. Tłumaczenie w Miuipro zapewnia @Orjon i jest zawsze uzupełniane w 100%. Jeśli chcesz darmowy z aplikacjami od xiaomi a nie googla to jest jeszcze stabilny Indonezyjski. 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Chyba jest kryzys u braci że wschodu wielki, dobrze że nie wpłaciłem za rok bo by było niezłe. Koledzy połakomili się na 5$. Od zeszłego tygodnia czekam na aktywację, formularz wysłany , a admin jest wstanie tylko link do instrukcji wysłać. Żałosne i tyle w temacie ja przeżyje te pare groszy ale smród pozostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogromny

MIUI Pro to jeden wielki crap.

Ja straciłem stówkę, bo zachciało mi się zapłacić za roczną subskrypcję. Zero komunikacji z obsługą, bugi w ROMach. Widać zbyt mocno ich naciskałem, bo nawet mnie zbanowali pod byle pretekstem. Dodam, że po niespoełna miesiącu od zapłacenia subskrypcji.

O ile to bugi można zrozumieć w naszym MIUI, które jest robione charytatywnie, w wolnym czasie Ekipy, to w systemie, za który się płaci jest to dla mnie niedopuszczalne.

Generalnie moje zdanie na ich temat, to że to banda złodziei. Tyle.

A rozmowa z nimi jest na zasadach z "Misia": "Nie mamy pańskiego płaszcza. I co nam Pan zrobi?".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi niestety też mi tak to wygląda, na małą bandytkę, dlatego wysłałem im kontrolnie mniejszą kwotę. No cóż odemnie już złamanej kopiejki nie dostaną.

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

W necie piszą, iż ten projekt zmierza ku swojemu końcowi. Większość twórców przeszła do innego projektu OneOS.

Ale kasę łykają to by chociaż udostępnili co mają

Edytowane przez ogromny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2021 o 12:22, zoltan78 napisał:

@ogromny masz rację, gorzej jak już nic nie mają, a wiadomo, po zwrot to Boga można się zgłosić ;)

Coś tam jest, nawet gdyby był jeden stary rom to bym nic nie mówił. Ale ich chamskie wstawki. Brak słów spróbowałem i starczy. Zgłosiłem do Pay pal spór ale raczej nic z tego nie będzie.

Jest w ogóle ten rom MiuiPro gdzieś dostępny po za tym źródłem??

Edytowane przez ogromny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Coś tam jest, nawet gdyby był jeden stary rom to bym nic nie mówił. Ale ich chamskie wstawki. Brak słów spróbowałem i starczy. Zgłosiłem do Pay pal spór ale raczej nic z tego nie będzie.
Jest w ogóle ten rom MiuiPro gdzieś dostępny po za tym źródłem??
Zobacz tutaj
https://m.facebook.com/groups/747867152084733/permalink/1186069564931154/

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
4 minuty temu, skay77 napisał:

Na k20 pro Jak miuimix ,one is nic szczegolnego

I tak nie mogę tam wejść nic nie znajduje telegramie. Z redmi note 8 pro jest problem bo jest tylko MiuiPro, albo oryginalny

Edytowane przez ogromny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...