Skocz do zawartości

Jak dostać się do uszkodzonego mi mix3 bez włączonej opcji debugowania USB?


Pędrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Posiadam telefon Xiaomi mi mix 3.

Kilka dni temu upadł mi z nieznacznej wysokości na dywan. Ekran jest czarny, ale nie rozlany; również nie jest pęknięty. Reaguje na dotyk - słyszę reakcje telefonu podczas naciskania ekranu...

Reaguje również na odcisk palca; podejrzewam, że mogła się wypiąć z gniazda taśma zasilająca ekran bądź uszkodzone jest podświetlenie.

Po podłączeniu kablem USB do komputera, telefon jest widoczny:

2041619933_mimix3.thumb.PNG.4a6dfe3b9837fb8747f7dd59acf87a1b.PNG

Również przy powyższej operacji podłączenia jest generowany dźwięk, który identycznie odpowiada poniższej akcji w moim mi note 10:

454740915_mix3.thumb.jpg.c54e7c5215834cb2f28423ea1d314913.jpg

Próbowałem na tej podstawie włączyć opcję przechwytywania plików lub transferu zdjęć, ale niestety bez skutku.

Telefon wygląda jak nowy, nie jest fizycznie uszkodzony po upadku na dywan więc wiem, że na gwarancji zostałby naprawiony.

Głównie ze względu na prywatność danych jak dotąd opieram się przed oddaniem go do serwisu...

Niestety nie miałem włączonej opcji debugowania, a bardzo zależy mi na odzyskaniu danych. Chmura i odzyskanie z niej fotek po części się udało jednak w tym telefonie robiłem pełny porządek z albumami zdjęciowymi i jednocześnie nie miałem włączonej synchronizacji. Chmura pełna tak więc uporządkowane dane zostały w aparacie go którego nie mogę się dostać.

Czy któryś z szanownych forumowiczów zna sposób abym jednak mógł odzyskać moje dane?

Będę wdzięczny za ewentualną pomoc; pozdrawiam serdecznie:)))

Edytowane przez Pędrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidexxErrorekPL

wszedłem w dział tutoriali jednak z racji nieobycia w kwestiach programistycznych nie wiem od czego zacząć, jak ugryźć temat...

Chcę mimo wszystko spróbować tak więc jeśli to nie problem to proszę Was o wskazanie (link) właściwego tematu apropos mojego problemu.

Przypominam, mój nieszczęsny telefon ma czarny ekran i nie mogę  nic na nim aktualnie czynić8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...