Skocz do zawartości

Zdjęcie osoby dzwoniącej


ewjp

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w tytule próbuje ustawić zdjęcie osoby dzwoniącej na cały ekran niestety nic mi nie wychodzi czy niema możliwośći w android 9 czy po prostu nie potrafię jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie proszę o pomoc posiadam rom :EEA Stable ROM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Tadeusz73  wiele jest tych aplikacji w sklepie 

Ta wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keesadens.SIMcardToolManager

Jeśli masz kontakty Google to w ustawieniach masz import kontaktów z karty SIM. To samo jest na kontaktach Xiaomi

Screenshot_2020-01-26-19-27-06-166_com.google.android.contacts.jpg

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem zaznaczyłem karta sim i ok,ale nic się nie działo.Coś pewnie robię nie tak.A ta aplikacja pomaga?
Jak sprawdzić ,że kontakty są w Gogle?U mnie to nie działa

 

Witam ma m problem z tymi kontaktami.Jak sobie wybieram ustawienia to mogę importować z karty sim,ale mam wybór na gogle lub xiami.Jak zrobić by wybrać kartę SD.Chcę aby podczas wybierania połaczenia pokazywało osobę dzwoniącą.Dziękuję

 

Nie wiem kupiłem w sklepie dragonist.Telefon mi9lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tadeusz73 napisał:

Nie wiem kupiłem w sklepie dragonist.Telefon mi9lite?

Kolego, musisz się ogarnąć. Chcesz zapisywać kontakty tylko na sim i jeszcze żeby ci pokazywało zdjęcie osoby dzwoniącej. Zdjęcie będzie pokazywało z kontaktów zapisanych na koncie i jak dodasz sam zdjęcie do kontaktu. Z konta Googla może ewentualnie samo ściągnąć jeśli dana osoba dodała do swojego profilu zdjęcie i telefon. Wyeksportowanie na kartę SD nic tu nie zmieni. A wyeksportować na SD możesz z aplikacji kontakty (tej od Googla również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Problem dalej pozostał.Kontakty mam na gogle.Jeśli chcę zapisać kontakt do którego chce dopisać zdjęcie ,wyskakuje powiadomienie że kontakt jest już na koncie gogle.Kiedy edytuję kontakt wstawiam fotkę zapisuję i wszystko jest ok.Ale podczas dzwonienia tej osoby zdjęcie się nie wyświetla.Chyba już dokładnie to opisałem.Nie wiem może mam coś ,gdzieś odznaczone błędnie.Ale sam już nie wiem gdzie jest bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaki masz rom ,bo jeśli global to( przynajmniej u mnie tak jest) nie wyświetla się fotka kto dzwoni tylko numer. Ot taka wydaje mi się przypadłość tego romu, jest wiele aplikacji w Play Store które umożliwiają ustawienia takich rzeczy o których piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...