Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Watch [tekst + wideo]


Tymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi Mi Watch to pierwszy zegarek chińskiego producenta, pracujący pod kontrolą Android Wear. Co więcej, to pierwszy smartwatch z systemem Google i autorską nakładką producenta, która zmienia wygląd interfejsu. Po kilku dniach użytkowania chińskiej wersji mogę podzielić się swoją opinią na jej temat! W wielkim skrócie - jeśli Xiaomi nie pozwoli zainstalować innego softu, to wstrzymałbym się z zakupem...

Xiaomi Mi Watch – specyfikacja

  • Wymiary i waga: koperta 44 mm,
  • Wyświetlacz: OLED 1,78 cala o rozdzielczości 368 x 448 px
  • Procesor: Qualcomm Snapdragona Wear 3100
  • RAM: 1 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 8 GB
  • Łączność: LTE (z B20) z eSIM, Bluetooth 4.2, NFC, GPS, GLONASS, Beidou
  • Bateria: 570 mAh
  • Oprogramowanie: Android Wear z nakładką MIUI for Watch
  • Cena: 259$ (około 1000 zł) z Chin

Recenzja pisana: https://rootblog.pl/xiaomi-mi-watch-recenzja/

Recenzja wideo

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Gravis napisał:

@Tymcio jak tam po dłuższym użytkowaniu? Jest więcej użytkowników na forum? 

Tak, np tu.

Nie mam za dużo porównania bo miałem Mi Bandy i Stratosa. Do sportu jednak lepszy był Stratos.

Brakuje też możliwości instalacji aplikacji z Play Store. Poza tym świetny zegarek, już było kilka aktualizacji które dodały nowe apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, MatixYo napisał:

Tak, np tu.

Nie mam za dużo porównania bo miałem Mi Bandy i Stratosa. Do sportu jednak lepszy był Stratos.

Brakuje też możliwości instalacji aplikacji z Play Store. Poza tym świetny zegarek, już było kilka aktualizacji które dodały nowe apki.

Ile trzyma Ci bateria?

Skusiłem się i zamówiłem dziś ;) ma zastąpić mi Stratosa właśnie :) 

http://miwatch.cf/ - tutaj trochę opisu, jak usunąć chińskie apk itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gravis napisał:

 

Ile trzyma Ci bateria?

Skusiłem się i zamówiłem dziś ;) ma zastąpić mi Stratosa właśnie :) 

http://miwatch.cf/ - tutaj trochę opisu, jak usunąć chińskie apk itd...

Tak, ta strona jest spoko. Dużo apek już jest po angielsku. Można zainstalować locale i wtedy część rzeczy będzie też po polsku, tylko czasem się z powrotem przełączy na chiński.

Edytowane przez MatixYo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Ostatnio właśnie zdecydowałem się na zakup tego zegarka od Xiaomi bo stwierdziłem, że mi band mi nie wystarcza. Jest super (co prawda wersja global by się przydała) ale niestety nie mogę dotrzeć np. do sterowania muzyką na tym zegarku. Nie wiem co robię źle ale jakoś zegarek nie widzi muzyki którą puszczam na telefonie i przez to nie mogę nią sterować. Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem. Z góry dzięki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć. Mam sprawę. Otóż jakiś czas temu mój zegarek nie wiedzieć czemu przestał mierzyć kroki, kalorie i puls (te kroki z oprogramowania miui). Od tamtego czasu nie działa także żadne mierzenie snu, stresu itd. Po prostu zegarek niczego nie pokazuje jakby opcje nie działały. Myślałem, że to wina sprzętu i pomiary nie działają. Jednakże jeśli spojrzę w aplikację to wszystkie dane są. Sen, kroki, stres, puls itd. Czyli zegarek dokonuje pomiarów i zapisuje te dane, ale z jakiegoś powodu nie mogę ich zobaczyć z poziomu samego zegarka. A wcześniej jak najbardziej się dało. Stąd moje pytanie czy ktoś spotkał się z takim problemem i może ma jego rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...