Skocz do zawartości

MIUI 9.12.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, QBAQ napisał:

@Chrome proponuję Full Wipe

Dobra , potestowałem z ladowarką ,kablem itp i zauważyłem jedno - nie ma znaczenia jaki kabel czy ładowarka ale dokladnie o godzinie 00:00 ekran (dotyk) przestaje działać niezależnie czy jest podłączony do ładowarki (wcześniej myslalem , że to jej wina bo zawsze zostawiam telefon na noc do ładowania) :/ parodia normalnie .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Po uruchomieniu automatycznej aktualizacji, w TWRP system pyta o hasło, którego nie znam. Po restarcie wyświetla się komunikat "Aby uruchomić Androida, wpisz hasło".

Nigdy hasła żadnego nie ustawiałem, jedynie wzór blokady i odcisk palca. Telefon to RN7. Czy ktoś wie w czym problem? Aktualizacje robiłem wcześniej przez zgranie pliku i odpalenie w TWRP, nie było wtedy takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam  była możliwość wpisania tylko cyfr lub liter, a nie wzoru. Teraz po restarcie jest to samo, z tym że przekroczyłem liczbę wpisania hasła i mam info teraz że po kolejnych 8 próbach telefon zostanie wyczyszczony. Mam też problem żeby wejść w TWRP, do fastboota wchodzi, ale do TWRP nie używając kombinacji przycisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to spróbowałem zrobić i odpaliło się TWRP. Przy próbie Wipe - ADvanced - Cache i Dalvik telefon wyświetla info "Failed to decrypt data. Unable to decrypt with default password. You may need to perform a Format Data. Komputer widzi telefon, ale katalog jest pusty. W zasadzie automatyczna aktualizacja pobrała nowy ROM, mógłbym go z TWRP zainstalować ale nigdzie go nie widzę z poziomu TWRP Install. MTP mam na enabled.

W zasadzie to jedno pytanie, co należy zrobić żeby telefon przywrócić do fabrycznego softu, tego oryginalnego, jak wywalić te wszystkie TWRP, fastbooty itd. Wróciłbym na oryginalny soft, global czy jak to się nazywa żeby zobaczyć jak to funkcjonuje teraz. Przy tych aktualizacjach co chwile są jakieś problemy, wcześniej automat nie działał u mnie, teraz zadziałał to się wywala na jakimś haśle a w zasadzie custom rom instalowałem żeby ikony powiadomień nie znikały, z tym że już w global wersji jest to naprawione. Do tego gcam nie działa i co chwile inny irytujący błąd, jak brak możliwości wrzucenia ikony do ultra oszczędzania baterii. Jak przywrócić telefon do globala, który jest oficjalnie wydawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją Pogoda. Nie mogę ustalić lokalizacji, a nawet dość jej ręcznie. Połączenie jest niestabilne wedle aplikacji lub w ogóle go nie ma, chociaż internet działa.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...