Skocz do zawartości

Ekran wyświetla 'śnieg'


zaab

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim i Wesołych Świąt. Mam nadzieję, że Wasze Święta są spokojne. 

Dziś rano za oknem nie znalazłem śniegu, ale telefon po wzięciu go do ręki wyświetla mi 'śnieg' jak na zdjęciu. Czy ktoś z was rozpoznaje problem? Czy to jest znak uszkodzonej matrycy? Nie bardzo wiem co to za błąd. Telefon jest nowy, w Wigilię rozpakowany i dziś rano szokującym dla mnie było odkrycie, że telefon przestał wyświetlać poprawie obraz. Wczoraj po Wigilii został zaktualizowany do najnowszej dostępnej wersji oficjalnego globala MiUi od producenta. Przez pójściem spać telefon wydawał się w jak najlepszym porządku, czyżbym trafił na uszkodzoną sztukę? Zastanawia mnie co takiego stało się w nocy, skoro nikt nie dotykał urządzenia do rana. Restart nie pomaga, ale po podłączeniu do ładowarki słychać dźwięk podłączania do ładowania, więc z głośnikiem jest chyba dobrze.

mi9lite.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj dostałem opaskę mi band 4 i działo się coś podobnego. Otóż moja opaska po podłączeniu do ładowania zaczęła wyświetlać właśnie taki obraz. Podobna rzecz działa się również kiedy niebyła podłączona

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--650695357.thumb.jpeg.3b0a59058b0e329cc4fb42b974346474.jpeg

Nie wiem czy wymienią mi ją bo to wygląda jak wada fabryczna (była zakupiona w Empiku)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Karol72727 napisał:

Nie wiem czy wymienią mi

To zależy, czy empik, czy market empiku...

3 godziny temu, zaab napisał:

Dziś rano za oknem nie znalazłem śniegu,

A jak wygląda animacja przy włączeniu systemu? Od razu pojawia się ten "śnieg" czy może widać normalnie białe "Mi" na czarnym tle? Możesz wejść w Recovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda animacja przy włączeniu systemu? Od razu pojawia się ten "śnieg" czy może widać normalnie białe "Mi" na czarnym tle? Możesz wejść w Recovery?
Niestety nie wyświetla się logo Mi. Próbowałem odpalić Recovery albo download, ale obraz jest albo czarny albo tak jak na zdjęciu.

Sent from my MI CC 9 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karol72727 napisał:

Opaska zakupiona w sklepie internetowym Empiku

Empik na swojej stronie udostępnia także produkty innych sprzedawców, upewnij się gdzie kupiłeś dokładnie opaskę, czy bezpośrednio od empika, czy od innego sklepu, bo kupując na empiku przez stronę nie zawsze kupujesz bezpośrednio od empiku i empik nie realizuje takich gwarancji/rękojmi/zwrotów, a opaskę wymień na nową sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2019 o 20:27, Nezumi napisał:

Empik na swojej stronie udostępnia także produkty innych sprzedawców, upewnij się gdzie kupiłeś dokładnie opaskę, czy bezpośrednio od empika, czy od innego sklepu, bo kupując na empiku przez stronę nie zawsze kupujesz bezpośrednio od empiku i empik nie realizuje takich gwarancji/rękojmi/zwrotów, a opaskę wymień na nową sztukę.

Opaskę kupiłem bezpośrednio od Empika

 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1367783162.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...