Jump to content

Amazfit Bip brak możluwości resetu


Hypnozis
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

Mam następujący problem z zegarkiem Amazfit Bip. Udało mi się go raz na moment zsynchronizować z Amazfit. Ale połączenie się zerwało i już zegarek był  niewidoczny. Bluetooth w telefonie go widzi. Aplikacja Mifit nie chciała się sparować. Zrobiłam reset zegarka i teraz nie chce się sparować w żadenej aplikacji, w obu wyskakuje komunikat, ze należy zrestartować zegarek. Problem w tym, że jedyne co mam to ikonkę chyba parowania (takie dwa kwadraty zazębione) lub Regulatory. Nie mam innego menu, więc nie mogę wejść i zrobić resetu. Czy istnieje inny sposób? Co z tym zrobić? Chciałam mężowi prezent sprawić, a wyszłonjak zawsze:(

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Fanolci napisał:

Mam ten sam problem. Wykonałem powyższe czynności i dalej to samo.

A masz w Mifit (czy Amazfit) dodany zegarek? Po resecie zagarka najpierw trzeba go usunąć z MiFit (odparować) i dodać ponownie jako nowy.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, FromWP napisał:

A masz w Mifit (czy Amazfit) dodany zegarek? Po resecie zagarka najpierw trzeba go usunąć z MiFit (odparować) i dodać ponownie jako nowy.

Korzystałem z MiFit i tak, po jakiś dziwnych błędach w końcu udało mi się odłączyć urządzenie od konta. Próbowałem z aplikacją ze sklepu Play, z aplikacją z tejże strony i z każdym razem jest to samo. Odparowane w aplikacji. Odparowane w urządzeniach bluetooth i ciągle to samo.

 

EDIT.

Za pomocą GadgetBridge udało mi się "odcegłować" zegarek. 

Edited by Fanolci
Rozwiązanie problemu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wracam do mojego problemu po dĺuższym czasie. Zgodnie z tym co gdzieś wyczytałam trzeba poczekać aż zegarek się rozładuje, wtedy może się zresetuje. Ale od świąt nadal czekam (nie używany leży i nie chce się rozładować). U mnie problem tkwi w tym, że nie mam możliwości zresetowania zegarka, bo cały czas ma tylko te kwadraciki parowania widoczne i nic więcej, nie można wejść do menu zeby zresetować. I cały czas nie wiem, czy da się go jakoś inaczej zresetować? Coś wcisnąć, przytrzymać?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie wiem ile to może potrwać... Ja zrobiłem tak..

"Wracam do gry   garść informacji. Jak zegarek się zawiesił to miał ok 38% baterii. Nie reagował na nic, telefon też go nie widział. Zawisł na amen. Zacząłem szukać i znalazłem takie opcje: czekać aż się rozładuje ; zdjąć wyświetlacz i baterie odłączyć. Wybrałem opcję pierwszą w wersji hard tj żeby szybciej było to włożyłem go do zamrażarki. 7h i się rozładował.  Wyciągam, parę minut poleżał w temperaturze pokojowej a następnie do ładowarki. Pierwsze włączenie, działa.  Parowanie z mi fitem i wpadła aktualizacji A-GPS. Wydaje się że jest wszystko już ok. Ładuje się. Zobaczymy czy bateria nie dostała po du..e."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...