Sign in to follow this  
Paraglobularna

Parowanie czyli Mi fit do kosza

Recommended Posts

Czy jest jakas inna sensowna apka zamiast mi fit ? przecież to taki szajs że ze świecą szukac gorszego. Nowa opaska, na żadnym z 3 telefonów sie ni eparuje. Wykrywa, klikam na opasce potwierdzenie za chwile na telefonie wyskakuje monit "brak połaczenia z siecią" wifi wlaczone dane komorkowe wlaczone gps wlaczony i gowno....

zanim sie zarejestrowalam to samo, 34 razy kikalam bo brak połączenia, sory ale takiego szajsu jesli chodzi o apke to długo nie widziałam.

Prezentu nie zwróce więc najpewniej zostanie rozwalona młotkiem dla swojej satysfakcji. Robią taki sprzęt a apki nie potrafią zrobić w opiniach google co 3 ma taki problem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

xiaomi ma taka wiedze ze atom rozbije niedługo a aplikacji ni epotrafi zrobić, 40 prob zeby zalogowac sie do apki paranoja.

17 minut temu, Bogdan75 napisał:

Na przykład: Notify & Fitness for Mi Band 

tylko ze kazda inna apka dziala poprzez autoryzacje mi fit z ktorym jak wczesniej pisalam w ogole nie da ię polaczyc, sa nawet problemy zeby się zalogować ! a bez mifit trzeba jakies kody autorycyjne podawac wiec niestety tylko rozpieprzenie młotkiem tego chinskiego dziadostwa pozostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this