Skocz do zawartości

Jak połączyć redmi note 8 pro z tv ?


mariuszmusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, dzidexx napisał:

Ponieważ Xiaomi nie obsługują przesyłu ekranu po usb. Podawaj sprawdzone informacje.

Nigdzie nie twierdziłem że to zadziała.Jak napisałem powyżej nie sprawdziłem tego.Ale nie rozumiem idei produkcji takich przejściówek. Będąc w sklepie xiaomi w centrum Plazza w Lublinie widziałem dwa rodzaje takich przejściówek.Jedne miały wyjście vga a drugie hdmi. Obydwie były produkcji xiaomi. No to chyba nie chodziło w nich o przekazywanie obrazu z jakiś urządzeń na telefon ale raczej odwrotnie.Nie chce się tutaj absolutnie kłócić,czy też twierdzić ze mam rację,tylko zastanawia mnie fakt do czego właściwie te przejściówki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem do wcześniej wymienionego sklepu i bardzo miła Pani powiedziała że wymieniona prze zemnie przejściówka własnie do tego służy.O możliwości takiego połączenia świadczy nawet obrazek nadrukowany na opakowaniu. Dodatkowo podaje tu link do takiej własnie oryginalnej przejściówki.Dodatkowo jest wyposażona w USB.Za kilka dni będę w Lublinie to osobiście sprawdzę tą możliwość na miejscu ,bo tak umówiłem się z Panią. Stwierdziła ze nie ma problemu.Wtedy napiszę.Poniżej krótki opis przejściówki:

 

Omówienie: dzięki temu wysokiej jakości oryginalnemu adapterowi wielofunkcyjnemu Xiaomi można dzielić ekran, aby wykonać więcej zadań. Ten adapter jest lepszy od szybkiej transmisji 5Gbps i wysokiej rozdzielczości 4K . Poza tym jest kompatybilny z projektorem, dyskiem U, mobilnym dyskiem twardym, myszą i innymi urządzeniami USB lub Type-C. Główne cechy:Szybka transmisja 5 Gb / s , nie musisz już czekać. ● 1080P HD dekoduje wideo 3D , obsługuje wiele formatów transmisji 3D. ● Pomóż zmienić mały ekran na duży ekran o wysokiej rozdzielczości 4K . ● Wysokiej jakości konstrukcja linii koncentrycznej , duża pojemność antyoksydacyjna i stabilna transmisja sygnału. ● Mały rozmiar , łatwy do pobrania do torby, dzięki czemu można go nosić wszędzie.

 

"VGA posiada ten adapter, nie hdmi, mało(żaden?) telewizorów ma takie wejście"

Tak jak napisałem,to nie pomyłka,jeden miał vga,rj45 i usb,drugi usb i hdmi.Ten pierwszy miał wtyczkę usb mini,a drugi usb typu c.

Do From WP:Powiem jak politycy:)) Nie twierdzę że mam rację ale i tego nie wykluczam.Jak napisałem sprawdzę to osobiście.

Pozdrawiam wszystkich

 

znowu napisałem nowy post zamiast edytować za co przepraszam i proszę o scalenie z poprzednim.

Edytowane przez szybki10
uzupełnienie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...