Skocz do zawartości

Yanosik - przycisk Home na pływającej ikonie nie działa


Klosiak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Niedawno zaktualizowałem MIUI do wersji 9.11.28 i pojawił mi się problem z Yanosikiem i jego pływającą ikoną. Chodzi o to, że kafelek z napisem "Home" nie działa. Po naciśnięciu zamiast przenosić do głównego okna programu to po prostu wraca do pływającej ikony. Pozostałe przyciski działają normalnie. Wydaje mi się też, że dla niektórych komunikatów ikony kciuka w górę i w dół również się nie pokazują. Czyściłem pamięć podręczną aplikacji i dalej to samo. Czy ktoś z Was zauważył podobny problem lub zna jego przyczynę/rozwiązanie? Chciałbym zostać przy tej wersji softu bo bateria bardzo dobrze się na niej spisuje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam to samo. Problem po stronie Yanosika czy Xiaomi? Ja mam 9SE i MIUI 11.0.4. Udało Wam sie coś rozwiązać? Tylko dziwne że kilka dni temu dzialało, a nie robiłem aktualizacji systemu i yanosika.

Edytowane przez colin23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z supportu yanosika odpisali że problem znają i pracują nad tematem. 

U mnie po wejściu do innych uprawnień i pozwolenie na większość, przycisk zaczął działać. Wczoraj. Bo dziś raz działa a raz nie. Więc trudno wyczuć przyczynę tego błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem... yanosik w tle nie ma dostępu do gps, mimo udzielenia wszelkich uprawnień, jak jest odpalony na pierwszym planie, nie ma problemu działa jak należy. po zminimalizowaniu (przejście do pływającej ikony) pokazuje komunikat "szukam sygnału gps" mimo, że maps działają bez problemu. po przywróceniu pierwszy plan wszystko wraca do normy.

Jakieś pomysly?

mi9cc  eu.9.12.26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Potwierdzam słowa poprzedników. Na moim Mi6 po jednej z nowszych aktualizacji aplikacja Yanosik miała wyłączone uprawnienie "Wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle" i to powodowało problemy. Niedawno uległ zmianie system uprawnień w MIUI i dlatego pojawiają się takie kwaitki.

Edytowane przez Klosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...