Jump to content

Zmiana motywu , a brak zmiany w belce powiadomień

basia86222
 Share

Recommended Posts

Witam.

Na poprzednim sofcie Global 10.3.4 jak zmieniałam motyw to nie tylko tapeta, i ikony się zmieniały ale też i wygląd belki powiadomień. Jak się belkę zsuwało na dół to np przełączniki wifi itd się zmieniały, czy wygląd powiadomień, w zależności jaki motyw się brało. A teraz przy sofcie Global miui 11 nie ma już zmiany w belce powiadomień. Dlaczego? Zabrali to czy gdzieś trzeba to ustawić? 

28 minut temu, zoltan78 napisał:

Przede wszystkim sprawdź czy motyw który chcesz aktywować jest w pełni kompatybilny z MIUI 11, bo w aplikacji motywy bardzo mało jest takich motywów. Wygląda na to że Twój jest niekompatybilny.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

No właśnie specjalnie brałam taki aby nie wyświetlało mi się to pytanie że jest niekompatybilny oraz który trzeba było aktualizować to zaktualizowałem. I dalej nie ma belki powiadomień co wcześniej była. 

Co jeszcze można sprawdzić czy zrobić aby naprawić to?

1. Ciemny motyw w opcjach wyświetlacza nadpisuje wygląd powiadomień i QS.
2. Kompatybilny i sprawdzaj na screenach czy zmienia w.w.
@up

Wyłączyłam ciemny motyw i dalej to samo.
Przesyłam zdjęcie jak to wygląda gdy przeglądam motywy. Jaki bym nie patrzyła to tylko 3 ewentualnie 4 zdjęcia są do obejrzenia. Niema już jak na poprzednim sofcie że nawet po 8 zdjęć było i w tym właśnie zdjęcie belki powiadomień jak wygląda. Tu już tego nie ma.

Mam nove launcher, ale chyba to nie koliduje ?IMG_20191221_211339.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• 3 weeks later...
Przede wszystkim sprawdź czy motyw który chcesz aktywować jest w pełni kompatybilny z MIUI 11, bo w aplikacji motywy bardzo mało jest takich motywów. Wygląda na to że Twój jest niekompatybilny.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

A dlaczego mało jest takich motywów w miui 11?

Z dnia na dzień pojawiają się nowe. Niektórzy robią motywy i się nimi nie dzielą, niektóre są płatne i dla tego się nie pojawiają. Ilość motywów też zależy od regionu ustawionego w telefonie, na Indie miałem najwięcej. Pamiętaj też że Miui 11 jest stosunkowo nowym tworem a aktualizacja motywów trochę trwa. 

Z dnia na dzień pojawiają się nowe. Niektórzy robią motywy i się nimi nie dzielą, niektóre są płatne i dla tego się nie pojawiają. Ilość motywów też zależy od regionu ustawionego w telefonie, na Indie miałem najwięcej. Pamiętaj też że Miui 11 jest stosunkowo nowym tworem a aktualizacja motywów trochę trwa. 
Ok rozumiem. A powiedz mi jest jakaś strona gdzie są te płatne motywy? Bo mi tylko te bezpłatne się wyświetlają w Motywy.
Ja mam na Szwajcarię ustawiony region

Następne pytanie.
Zmieniłam region na Indie i faktycznie już więcej jest tych motywów gdzie i belka powiadomien się zmienia.
A chcialam się zapytać a co z dialerem? Dlaczego się wogole nie zmienia?
Podejrzewam że pewnie chodzi o to, że mamy telefon i wiadomości od Googla? I stąd nie łapie motyw tych apek?IMG_20200113_101036.jpg