Skocz do zawartości

Brak obrazu netflix


Rekomendowane odpowiedzi

Już wyjmuję szklaną kulę, stawiam tarota i sprawdzamy co poszło nie tak... ew. jak chcesz, mogę z fusów powróżyć... 

Ludzie nauczcie się dokładnie opisywać własne problemy, nikt inny tego za was nie zrobi... co za telefon, co za aktualizacja, z jakiej dystrybucji, EEA, Global, China, Xiaomi.eu,  MIUIPro...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory masz rację, po prostu na szybko pisałem. Więc tak tel to mi 9t pro xiaomi. Eu wersja 9.12.19  w aplikacji netflix wyskakuje mi powiadomienie "nie można załadować obrazu" po czym odtwarza sam dźwięk a obraz jest czarny, jedynie gdzie widać obraz to jak przytrzymam na pasku przewijania to pokaże się ten mały podgląd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja... Dogrywaliście blokadę reklam ? Może to jest przyczyna ;) nie chce mi się romu przywracać. 

Po odpaleniu filmu w netflix jest dźwięk, obrazu brak. Prosimy o pilną poprawkę :)

Screenshot_2019-12-30-18-21-59-234_com.android.settings.jpg

 

Telefon z rootem. 

Moduł w magisku libiemcrypto disabler rozwiązuje problem. Netflix działa ;)

Edytowane przez Crunck
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Crunck napisał:

Mam i ja... Dogrywaliście blokadę reklam ? Może to jest przyczyna ;) nie chce mi się romu przywracać. 

Po odpaleniu filmu w netflix jest dźwięk, obrazu brak. Prosimy o pilną poprawkę :)

Screenshot_2019-12-30-18-21-59-234_com.android.settings.jpg

 

Telefon z rootem. 

Moduł w magisku libiemcrypto disabler rozwiązuje problem. Netflix działa ;)

Mozesz opisać jak to wyłączyłes? Bo jestem trochę zielony w te klocki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz opisać jak to wyłączyłes? Bo jestem trochę zielony w te klocki 

Instalujemy magisk manager (plik .APK z netu + zgoda na instalację z nieznanych źródeł)

Pobieramy i instalujemy przez twrp najnowszego magiska

W magisk manager wchodzimy w "pobieranie" i szukamy liboemcrypto disabker

Instalujemy moduł, restart i voila!

U mnie działa.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

29b8e2fcb1c24fa2315349cfa611674d.jpga32f1deed31e00bb5f32e19cd310abb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2019 o 18:48, Orjon napisał:

Powyższy sposób nie będzie potrzebny w piątek. Wyłączyliśmy na razie L1.

Ja wróciłem jednak do 9.12.5 bo tam nie ma problemów z netflixem i telefon nie laguje...

Czy w piątek dostępne będzie L1 ? Co masz na myśli pisząc ze w piątek będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można wrócić ze zmianami w tym względzie do 9.12.5 ? Czemu globalnie schodzić na siłę do L3, pogarszając jakość video, kiedy na tamtym romie wszystko gra, nie można przywrócić tego co ktoś zepsuł ? Czy na prawdę nikt nie panuje nad tym co zmienia ? Przecież ta sytuacja zmierza do tego, by wszystko, co zostanie zepsute powyłączać lub połatać za pomocą Magiska i ogarniętych użytkowników, trochę to chore. Ja rozumiem, że nie jest to zapewne wina Xiaomi.eu, ale co Chińczyki o tym nie wiedzą, nie mają zamiaru tego w ogóle naprawiać czy o co chodzi ?

Pozdrowienia dla Was w Nowym Roku, nie dajcie się :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...