Skocz do zawartości

Problem z odtwarzaniem z dysku zewnętrznego


kgb100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
Podłączyłem Mi Box do amplitunera kina domowo Onkyo  za pomocą kabla HDMI. Następnie podłączyłem do niego przez port USB dysk zewnętrzny NFTS z filmami w formacie MKV. MiBox widzi że dysk jest podpięty, rozpoznaje jego nazwę, rozpoznaje ile jest miejsca na dysku, ale w ogóle nie czyta zawartości. Nic, nawet nie widzi folderów.

Dodam, że zgodnie z informacjami jakie znalazłem na innych forach najpierw zaktualizowałem do najnowszej wersji - nie pomogło, potem zrobiłem mu ustawienia fabryczne - nie pomogło.

Dzwoniłem na infolinię i do serwisu Mi, ale mnie skierowali na to forum jako jedyne miejsce gdzie mogę uzyskać pomoc. 

Bardzo proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie kontynuować wątek i moich spostrzeżeń o mi Boxie z prośbą o pomoc

Okazało się że dziś na MXPlayerze tez zamula, ale restart urządzenia rozwiązał problem i chodzi ładnie. Widać jednak, że nie jest to urządzenie stabilne (ze tę cenę mogę to przeżyć)

Niestety pojawił się kolejny problem - MiBox nie widzi nowych folderów na dysku zewnętrznym. Widzi tylko te, które były gdy podłączyłem go po raz pierwszy. Nie pomaga restart, nie pomaga włączenie i odłączenie dysku zewnętrznego. Widzi tylko to co było "wczoraj" a nowe foldery są niewidoczne. Czy ktoś miał podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

1. No ale jaki masz dokładnie  problem bo sama instalacja akurat nie różni się niczym od instalacji innych aplikacje ze sklepu. Nie potrzeba do tego żadnego poradnika. Dopiero później jest kilka drobiazgów, które trzeba zrobić jak np.trzeba ustawić język polski, włączyć możliwość instalacji własnych źródeł, ustawić portal z polskimi napisami i ewentualnie zainstalować dodatkowe wtyczki. 

Ewentualne poradniki i opisy instalcji wtyczek znajdziesz na stronie  "Kodi w pigułce": https://kodiwpigulce.pl/

 

2. Sprawdziłeś ten "Nova Video Player"? Działa Ci na nim ten HDD?

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak po kolei..

Jakim programem odzyskac pena wcześniej sformatowanego przez MI Box żeby był widoczny pod Win ,lub żeby rozpoznawały go inne urządzenia?

Z dyskiem Samsung 640 GB 2.0 jest tak odtwiera tylko filmy ,katalogi ze zdjęciami ,muzyka widzi ,ale przy próbie odtworzenia treści katalogi są puste....Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...