Jump to content

Tygodniowa, czy stabilna - co wybrać ?

Drayber
 Share

Recommended Posts

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem Mi 9 Lite. Zainstalowane mam tygodniowe xiaomi.eu i są z nim pewne problemy (na tyle drobne, że nie umiem opisać na forum, a jednak wkurzają) i nie wiem, czy przesiadka na stable coś poprawi. Generalnie, czym się różnią między sobą te wersje i która z reguły sprawia mniej problemów. Przy zmianie trzeba całkowicie formatować (utrata danych), GPay działa od razu, Widevine L1 jest? 

Po pierwsze raczej nie ten dział.

Co do xiaomi.eu to wersję tygodniowe mogą posiadać błędy, ale mają za to najświeższe poprawki bezpieczeństwa i są wydawane co tydzień i wprowadzają nowe funkcje itp. Jak nie chcesz się bawić wybierz wersję stabilną.

Przy zmianie z stable na weekly potrzebny jest full wipe.

GPay działa po wykonaniu kilku kroków (poradnik jest na forum w dziale Tutoriale).

Z L1 nie pomogę bo mam MI9 w nim L1 było, ale od kilku miesięcy spadło niestety do L3.

• Thanks 1

Co do działu nie wiedziałem gdzie to wrzucić - problem techniczny to to nie jest, bardziej pytanie, stąd ten dział.

W takim razie przetestuję i zobaczę, czy może będzie mniej drażniąca.

Akurat będzie robione odwrotnie ale domyślam się, że to bez znaczenia

Wiem już to zrobiłem (byłem ciekaw tylko, czy jest to "ogarnięte z góry")

No właśnie na globalu było L1 - tutaj nie - szkoda, dlatego pytałem

Niemniej jednak dzięki pokuszę się o stable w razie czego nic mi nie stoi na przeszkodzie wrzucić weekly 

EDIT: Jest i wersja stabilna. Instalacja bezproblemowa. Jak na razie mi się podoba, zero błędów na tę chwilę, nie ma L1 (jest L3 :( ), GPay działa po pkt 1. z Tutoriala. Dzięki!!

Edited by Drayber

Mimo, że nie ten dział.... Witam kolegów z Łódzkiego,

Jak rozumiem kolegę Drayber to przesiadł się na stabilną wersję MIUI??

Sam czekam na zgodę na odblokowanie BL i zastanawiam się jaką wersję wybrać... dodawaliście może: Magisk do fona?

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...