Skocz do zawartości

Problem z powiadomieniami w aplikacji Google keep


Kosiara96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 2 dni mam xiaomi mi 9t pro i mam problem z powiadomieniami z aplikacji Google keep. Tam w niej można ustawić przypomnienia, żeby o danej godzinie przypominała. Niestety pomimo wielu prób ustawień nadal powiadomienia działają jak chcą. Telefon leży i milczy, ale jak zaswiece ekran to nagle powiadomienie się pojawia. Mam najnowszy global miui 11. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 18.12.2019 o 21:20, zagrobelny napisał:

Spróbuj tak: wejdź w ustawienia i na daną aplikację  gdzie są wyświetlane jej dokładne właściwości oraz prawa dostępu, i zmień ustawienia  powiadomienia aplikacji google keep na "pilne", ponadto wyłącz oszczędzanie baterii, zezwól na jej działanie w tle.

Niestety nic to nie dało. Raz działają super, a w następnym dniu przychodzi, albo spóźnione, albo bez wibracji i dźwięku. Nie mam już sił do tego. Dziewczyna ma S7 i chodzi wzorowo. Bardzo tego potrzebuje, bo muszę brać codziennie tabletki i mi to przypomina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj zastępczej aplikacji ściągniętej z Google play typu: "Goal Tracker & Habit List" czyli "Śledzenie postępów" gdzie są przypomnienia i codziennie sobie odznaczasz fajką lub krzyżykiem czy coś zrobiłeś z czymś. Działa to lokalnie w telefonie dlatego nie musisz używasz internetu czy transferu danych do tych celów.  

Acha: aby google keep lub jakiekolwiek inne narzędzie google chodziło prawidlowo z powiadomienia musisz mieć włączoną synchronizację w opcjach czy na pasku zadań oraz załączone autosynchronizacja w opcjach konta google. Telefony typu galaxy włączają wszystko co tylko można związane z synchornizacją i łącznością w tle. dlatego bateria bardzo szybko zschodzi. Google keep musi też mieć opcję nie ubijania procesu w tle, wyączone oszczędzaniebaterii oraz wyłączone opcją ubijania aplikacji po 5 minutach i wyłączania internetu po 1 minucie (opcje gdzieś w obszarze baterii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...