Skocz do zawartości

MIUI 9.12.12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie kosmetyczne pytanie... :) Dla modelu Mi 9T Pro jak przeszedłem z ROMu Global na xiaomi.eu nazwa telefonu zmieniła się na Redmi K20 Pro.

Czy jest jakaś możliwość, żeby pozostawić nazwę Mi 9T Pro zamiast Redmi K20 Pro?... Wiem, że to kosmetyka, ale miło byłoby, żeby można było wybrać czy nazwa ma być Redmi K20 Pro czy Mi 9T Pro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kosmetyczne pytanie... Dla modelu Mi 9T Pro jak przeszedłem z ROMu Global na xiaomi.eu nazwa telefonu zmieniła się na Redmi K20 Pro.
Czy jest jakaś możliwość, żeby pozostawić nazwę Mi 9T Pro zamiast Redmi K20 Pro?... Wiem, że to kosmetyka, ale miło byłoby, żeby można było wybrać czy nazwa ma być Redmi K20 Pro czy Mi 9T Pro
 
Niestety nie ma takiej możliwości.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiMax3, w zeszłym tygodniu dostał Androida 10 i po tej aktualizacji jest problem z jakością rozmów. Jak przełączę rozmowę na głośnik, to rozmówcy skarżą się, że słyszą bardzo głośno i wyraźnie swój głos wracający z mojego telefonu, ta aktualizacja tego nie naprawiła, a na dodatek podmieniła TWRP OrangeFox na jakieś angielsko-chińskie.

Użytkownicy MiMax 3 coś potwierdzą/zaprzeczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BocianJD napisał:

Na Mi 9 SE wróciły uprawnienia aplikacji od Google? Bo u mnie tak. W poprzednim sofcie były już od Xiaomi.

I jeszcze jedno. Widevine spadł z poziomu L1 do L3. Będzie to naprawione?

Jak coś to wgrałem kilka starszych wersji i ostatnia na jakiej działa L1 to 9.12.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zrobiłem spory przeskok bo przesiadłem się z wersji 8.11.15 :shock: na obecną. Na chwilę obecną nie zauważyłem większych problemów, jednak przeszkadza mi, że nie można ustawić osobno dla każdej aplikacji innego dźwięku powiadomienia (chyba, że coś przegapiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, borejek3 said:

Właśnie przed chwilą zrobiłem spory przeskok bo przesiadłem się z wersji 8.11.15 :shock: na obecną. Na chwilę obecną nie zauważyłem większych problemów, jednak przeszkadza mi, że nie można ustawić osobno dla każdej aplikacji innego dźwięku powiadomienia (chyba, że coś przegapiłem).

O tak, przegapiłeś ;) Można ustawić co chcesz ale trochę inaczej, z poziomu zarządzania aplikacjami. Tam masz odpowiednie ustawienia dźwięków dla prawie każdej aplikacji. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, to jednak pisz w innym dziale, bo ten wątek nie tego zasadniczo się tyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...