Skocz do zawartości

Mi Mix 2S - Początkowa konfiguracja oraz kilka pytań


sonek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Zamówiłem nowego Mi Mixa 2S z Amazonu, zastanawiam się jak go na starcie skonfigurować i mam kilka pytań.

1. Można jakoś wyłączyć w standardowym ROMie szybkie ładowanie by oszczędzić trochę cierpienia baterii?

2. Obecnie korzystam na starym telefonie z AOSiP warto na tym telefonie rozejrzeć się za Custrom Romami?

3. Ma MIUI można zainstalować GCAM, VIpera, "Black" YouTube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można. Nawet chyba w custom romach nie ma takiej opcji. Jedyne co to możesz użyć przejściówki która łączy w sobie ładowanie i port słuchawkowy (mam dwie takie i obie ładują powoli) 

2. Myślę że nie korzystałem długi czas z L.os 16 i wróciłem do MIUIPolska. Obecnie wszystkie romu na androidzie 9/10 są praktycznie takie same. 

3. Szczerze to pierwszą aplikację sam używam i działa. Druga nie wiem czym jest. Trzecia ??? YT Black?? Jeśli chodzi o ciemny motyw to działa na każdym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2019 o 18:29, sonek napisał:

Zamówiłem nowego Mi Mixa 2S z Amazonu, zastanawiam się jak go na starcie skonfigurować i mam kilka pytań.

1. Można jakoś wyłączyć w standardowym ROMie szybkie ładowanie by oszczędzić trochę cierpienia baterii?

 

Wystarczy użyć innej, słabszej ładowarki. Lub ładowarki indukcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu zainstalujesz YouTube Vanced z poziomu Magiska. Viper4Android już nie, będzie po instalacji soft brick, więc trzeba go zainstalować inaczej, bez Magiska.

Wszystkie apki zainstalujesz bez problemu.
 


Wysłane z Mi Mix 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nemed napisał:

Bez problemu zainstalujesz YouTube Vanced z poziomu Magiska. Viper4Android już nie, będzie po instalacji soft brick, więc trzeba go zainstalować inaczej, bez Magiska.

 


Wysłane z Mi Mix 2S
 

 

Wszystko co piszesz tyczy się Custom Romów?

Póki co chyba spróbuje MIUI Polska jeśli tylko jakoś odblokuje bootloader <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę od początku na romie z Miui Polska i naprawdę jest dobrze. Custom romów nie instalowałem i na razie nie zamierzam, bo na tym romie wszystko świetnie działa, bateria również.

Wszystko co piszesz tyczy się Custom Romów?
Póki co chyba spróbuje MIUI Polska jeśli tylko jakoś odblokuje bootloader <_>


Wysłane z Mi Mix 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...