Jump to content

Redmi 8 i nagrywanie rozmów


JustIntermaniak
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące Redmi 8 - czy ktoś na ten moment ma sprawdzony sposób jak nagrywać rozmowy?

Po najnowszej oficjalne aktualizacji działa Android 9, MIUI 11 Global  - niestety dalej z dialerem od Google i bez nagrywania. 

Czy ktoś wgrał jakiś ROM i ma odblokowane nagrywanie? (analogicznie jak dla Redmi Note 8 wgranie soft indonesia ponoć pomogło).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Komuś udało się to rozwiazac?

Wiecie jakie aktualnie dostepne telefony maja opcje nagrywania rozmow?

Nabyłem specjalne dla tej opcji Redmi Note 7, ale mocno rozczarowuje mnie bateria i losowo dziłąjacy czujnik swiatła w porownaniu do wczesniej uzywanego Redmi Note4x.

Edited by Mario80
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Możliwość nagrywania jest uniemożliwiona z powodu zasad ochrony nałożonych na android od 9 wzwyż. Nagrywanie jest możliwe tylko jeśli macie root.
Tak? A Redmi Note 7? A telefony na Miui China?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalej się z Tobą nie zgadzam. Redmi Note 7 Global Version z Miui Global - Mi ma andka niby w którym tego nie powinno być i ma. MI 9 SE z Miui Global EEA na rynek europejski z Mi Home w PL, także ma nagrywanie.Nie mają tylko te w których już zamiast aplikacji od Xiaomi wrzucają już aplikacje Google. Pomijam tu romy Miui Global India i Indonesia gdzie także są te od Xiaomi i jest nagrywanie nawet dla Andka 10. Tak jak wspomniałem 2 telefony a jest ich więcej gdzie masz wersję telefonu Global przeznaczoną na rynek Globalny lub z romem na EU i także z andkiem 9.0 i jest nagrywanie

Jeszcze jeden przytoczę Redmi 6 Global Version.

Na miuipolska.pl wyjaśniano dlaczego przeskoczyli w nowych telefonach na aplikacje Google i nie ma nagrywania, co prawda nie przemawia to do mnie także, ale już bardziej logiczne i bliżej prawdy niż jakieś regulacje odnośnie EU. Bo telefony które podałem kupowane z oficjalnym sklepie w PL przeznaczone na EU lub Global mimo andka 9.0 lub 10 dalej mają aplikacje Xiaomi i nagrywanie.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

na przyszłość o ile telefony mają chiński rom zawsze można wyciągnąć apkę incallui contacts mms i podmienic wywalając tą od google

oczywiście dodać nalezy jeszcze kolecje zależnych incallui  (teleservice)

ale działa to zawsze bez wzgledu na model telefonu w obrębie romów dla danego telefonu w tym Redmi 8A, sprawdzone osobiscie

Edited by _mARk_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prośba o info, bo znalazłem informację że jeżeli przejdę w Redmi 8 na MIUI Polska będzie możliwość nagrywania automatycznego każdej rozmowy tak jak to było w poprzednich modelach. 

Prawda czy fałsz? Jest to dla mnie dość istotne i nie chodzi o inwigilację czy szukanie bata na kogoś, poprostu jak z kimś gadam i coś ustalam w ciągu dnia to nie notuje tego, jak potrzebuję sobie przypomnieć co ustaliłem wracam do rozmowy i sobie spisuję. To już są chore czasy skoro nawet nie można sobie zrobić notatki głosowej. Wiem że po kopię mogę się zgłosić do rządu, jednak do własnego nagrania dostęp jest szybszy. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...