Sign in to follow this  
Olvido

Maksymalne zużywanie internetu

Recommended Posts

Hejho, otóż mam problem, 

Jestem dumną posiadaczką telefonu xiaomi redmi note 4, który od kilku dni zwariował - w dosłownym znaczeniu tego słowa. Gdy tylko podłączam się pod sieć WiFi pozostali domownicy mogą zapomnieć o korzystaniu z internetu. 

To znaczy : ja się połączę z WiFi, a ping internetu automatycznie skacze do 3k (?!), zaraz po odłączeniu mojego telefonu ping spada - był restart telefonu, ponowna aktualizacja systemu w telefonie, nic nie pomogło. Czym to może być spowodowane? Nadmienię, że znalazłam fajną opcję sprawdzania prędkości łącza w telefonie (te cyferki przy zasięgu sieci) i jak włącze lte - to stoją mniej więcej na 0,0kb/s, natomiast jak włączę WiFi to od razu skaczą do około 200... 

Czy ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?:angry: Ja już nie mam pomysłów... A może ktoś miał taki problem i go rozwiązał? Helpunku 

A weź zapuść jakiegoś antywira, może coś załapałaś, i jak wyczuje wifi to zajmuje przesył.
Kolejny pomysł to sprawdzić na innym routerze u kogoś znajomego czy na jego routerze też będzie blokowało.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka