Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem zdjęć w galerii


pawlo187

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wyświetlaniem zdjęć w galerii które były pobrane. Zdjęcia zrobione aparatem telefonu wyglądają ok. A te które gdzieś tam pobrałem od kogoś posiadaja na sobie kwadraciki . Co mogę z tym zrobić? Telefon to oczywiście Redmi note 775dcdc10fe843015b40ce4579f0341a4.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby opis do tego u Mnie to zdjęcie normalnie się wyświetla powinieneś dodać zrzut ekranu... przy otworzeniu , na miniaturze ? Takie kolorowe kwadraty ?

1. W jaki sposób pobrane ? Przez kompa, BT, z chmury, internetu itp...

2. W jakiej aplikacji tak widać ? Galeria, zdjęcia, manager plików ? Czy wyświetla się we wszystkich trzech tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze dzieje się tak jak pobieram zdjęcia z mmsa. Gdy pobieram z Messengera nie ma takiego kłopotu. Zaznaczyłem na zdjęciu kilka takich dziwnie widocznych miejsc . Próbowałem zmienić aplikacje SMS na tą od Google ale nic się nie zmieniło. Format robiony i też bez skutków5cd039dde922506dcd3331c5ffa49edd.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nic, nadawca mmsa moze probowac zwiekszyc rozmiar zalacznika (Textra to obsluguje), jednak maksymalna wielkosc zalacznika to indywidualna sprawa kazdego operatora.
Tylko że wiesz.. nigdy w sieci plus tego nie doświadczyłem. Dopiero po przesiadce na Xiaomi takie rzeczy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj zdjęcia mailem albo odnośniki do albumów google, kompresja na zdjęciach jest ale nie ma takiej tragedii jak mms czy messenger.
 
No właśnie wysłane przez Messengera zdjęcia są cacy. Takie cuda mi się tylko dzieją przez mms

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...