Skocz do zawartości

Aplikacja Mi Fit - jak wyłączyć?


Radasss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kilka dni temu zakupiłem opaskę Mi Band 4 i sparowałem z telefonem Samsung Galaxy S5 (SM-G99F0).

Wszystko przebiegło ok. 

Opaska będzie używana sporadycznie i chcę w telefonie wyłączyć aplikacje Mi Fit. Jak to zrobić?
Jak ubijam ją w Ustawienia - Menadżer aplikacji - Mi Fit - Wymuś zatrzymanie to po chwili uruchamia się ponownie?

Pozdrawiam,
Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się nie da. Albo jest, albo ja odinstalować musisz. Chyba że masz root to ja zamrażasz przez TitaniumBackup. 

 

Da się. Ja zamrażam aplikacje apką Ice Box. Działa ona jako administrator urządzenia (trzeba jej nadać to uprawnienie po adb) Jest ona płatna, ale przy okazji można zrobić debloat softu bez roota i odblokowania bootloadera.

 

Da się też to zrobić przez adb, ale tak jest prosciej i wygodniej. c268903141be4d0948f35f9ad18ff2d5.jpg

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Daviteusz napisał:

Ja zamrażam aplikacje apką Ice Box

Tylko jaki jest sens pobierać dodatkową aplikację, w dodatku płatną, by zamrozić inną? Wyłączyć w Mi Fit autostart, w ustawieniach baterii dla Mi Fit wybrać najoszczędniejszy tryb, ubić aplikację i tyle.

Edytowane przez Mateusz.Ch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest sens pobierać dodatkową aplikację, w dodatku płatną, by zamrozić inną? Wyłączyć w Mi Fit autostart, w ustawieniach baterii dla Mi Fit wybrać najoszczędniejszy tryb, ubić aplikację i tyle.


Owszem, można i tak. Dla tego nie mówiłem o samej apce mifit. Ice Box potrafi mrozić wszystkie apki systemowe, ale to już jest poza tym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daviteusz napisał:

Owszem, można i tak. Dla tego nie mówiłem o samej apce mifit. Ice Box potrafi mrozić wszystkie apki systemowe, ale to już jest poza tym tematem.

Rozumiem to i aplikacja z pewnością jest godna polecenia, ale jeśli mówimy o "ubiciu" jednej apki, w tym wypadku Mi Fit, to mija się z celem używanie dodatkowych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Netoper napisał:

Trzeba wejść we właściwości aplikacji i tam zapodać jej oszczędzanie baterii, czy wyłączenie autostartu, ewentualnie w opcjach baterii poszukać ustawień dla poszczególnych aplikacji,

W Androidzie 6.0 można tylko zapodać oszczędzanie baterii. Reszty ustawień nie ma. Wyłączyłem jeszcze dla Mi Fit wyświetlanie powiadomień. W końcu znikła z górnej belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samsungach ogólnie jest mniejsza możliwość konfiguracji niż w fonach Xiaomi, ja mam jako rezerwowego SG3, on chyba jeszcze na andku 4, ale jakieś tam operacje "wyciszające" apki szło robić, tylko szczegóły uleciały bo dawno w nim nie grzebałem, i dlatego tak ogólnikowo Ci napisałem aby sam kierunek wskazać, bo j/w konkretnych szczegółów nie pamiętałem jak wyciszać apki bez zewnętrznych APK. A swojego mam na roocie, to i trochę więcej możliwości.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...