Skocz do zawartości

Mam roota, nie mogę usuwać/edytować plików systemowych


amularix

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi note 7, MIUI 11 by xiaomi.eu 9.11.21, magisk 20.1, magisk manager 7.4

W środę odblokowałem bootloader, wgrałem rom xiaomi.eu, magisk i nie mogę usunąć, oraz edytować plików systemowych, nie mogę też przenieść aplikacji użytkownika do systemu. Próbowałem TitaniumBackup (robi kopię zapasową, ale problem z przywracaniem), TotalCommander (mogę wejść w foldery systemowe, ale nie mogę usuwać plików), Link2sd.

Telefon zawiesza się na zadaniu, lub jest komunikat "mount:'/system' not in /proc/mounts"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 7.12.2019 o 09:53, dzidexx napisał:

Aplikacji nie przerobisz na systemowe w Miui.

Można skopiować aplikacje do /app lub /priv-app nadając odpowiednie uprawnienia i nazwy

mam tak Youtuba adv i 30 innych aplikacji managerów itp

Dnia 7.12.2019 o 09:48, amularix napisał:

magisk i nie mogę usunąć, oraz edytować plików systemowych,

i to jest właśnie problem, bo problemem są resztki jakie zostają w katalogu data/data/adb - to tak bardzo w skrócie

Edytowane przez _mARk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amularix

Wgraj starszego managera od magiska, 735 na przykład. Reboot telefonu i nadaj uprawnienia root dla tb, menadżera plików itd. nowa wersja magiska (z menadżerem 74) coś nawala w tej materii. W ogóle zobacz w menadżerze czy masz w zarządzaniu super user aplikacje wymagające roota.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2019 o 20:06, frrancuz napisał:

@amularix

Wgraj starszego managera od magiska, 735 na przykład. Reboot telefonu i nadaj uprawnienia root dla tb, menadżera plików itd. nowa wersja magiska (z menadżerem 74) coś nawala w tej materii. W ogóle zobacz w menadżerze czy masz w zarządzaniu super user aplikacje wymagające roota.

Tak z ciekawości... jak je tam dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...