Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Coś dziwnego...

Dzisiaj, kilkukrotnie pojawiła się w pasku ikona "FM". Po rozwinięciu paska, widniało powiadomienie "FM - checking storage". Ani to usunąć, ani nic z tym zrobić. Zniknęło dopiero po wyczyszczeniu pamięci "FM" czyli Radia.

Coś, ktoś...? @Orjon...?

Też to mam i to zdarza się mi tylko po wpisaniu pinu po uruchomieniu telefonu.

Edytowane przez johnybiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mrosi napisał:

Dzisiaj, kilkukrotnie pojawiła się w pasku ikona "FM". Po rozwinięciu paska, widniało powiadomienie "FM - checking storage". Ani to usunąć, ani nic z tym zrobić. Zniknęło dopiero po wyczyszczeniu pamięci "FM" czyli Radia.

Niestety nic podobnego mi się nie zdarzyło (może dlatego, że Mi 8 SE nie ma radia FM...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy V11.0.2.0.OAGCNXM (Mi5 stable) jest starszą wersją od 9.10.10? Czy może taką samą, ale ma np. jakieś poprawki wprowadzone i jest "lepsza" od 9.10.10? Można gdzieś znaleźć różnice?

Wgrałem Stable na 9.10.10 i aplikacja SMS się wysypuje z błędem android.sql.... downgrade error i musiałem wrócić do 9.10.10 czyszczenie danych aplikacji SMS nie pomogło. Trzeba by zrobić format telefonu, a naradzie nie mam czasu na zabawę

 

Wysłane z mojego MI5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrBright napisał:

Ok google działa tylko po restarcie przez jakąś chwilę.. później echo...

No tak, tylko że developerzy xiaomi.eu nie potrafią tego "zreprodukować" a część userów twierdzi, że u nich asystent działa ;) Chyba tylko przez chwilę...

Tak czy inaczej mam prośbę - ubij apkę google i sprawdź jak asystent zareaguje na pytania wymagające krótkich odpowiedzi (typu która jest godzina) i dłuższych (np. ile masz lat gdzie usiłuje opowiedzieć "dowcipną" historyjkę). U mnie się wiesza zaraz po wygłoszeniu dłuższej kwestii.

Chodzi o to, by to było powtarzalne - może wtedy potraktują tego buga poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że developerzy xiaomi.eu nie potrafią tego "zreprodukować" a część userów twierdzi, że u nich asystent działa  Chyba tylko przez chwilę...
Tak czy inaczej mam prośbę - ubij apkę google i sprawdź jak asystent zareaguje na pytania wymagające krótkich odpowiedzi (typu która jest godzina) i dłuższych (np. ile masz lat gdzie usiłuje opowiedzieć "dowcipną" historyjkę). U mnie się wiesza zaraz po wygłoszeniu dłuższej kwestii.
Chodzi o to, by to było powtarzalne - może wtedy potraktują tego buga poważnie.
Nie wiesza się ... ale po kilku minutach już nie działa ... Wg mnie to bug i raczej nie jest trudny do zreprodukowania...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po czystej instalacji wersji stabilnej i chciałem uruchomić asystenta. W tym celu zrobiłem tak:

-ściągnąłem go ze sklepu play

-na nowo skonfigurowałem "ok google"

-w auto starcie zaznaczyłem asystenta

Działa za każdym razem, testuję go jakoś od godziny i zawsze wyskakuje.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa asystent Google. Tak jak napisał wiesiek3d oraz MrBright chwilę działa a potem echo. Także bardzo bardzo dziwne że u Ciebie działa. Swoją drogą szukałem dzisiaj gdzie niby można dodać Asystenta do autostartu i nigdzie w żadnych ustawieniach nie znalazłem takiej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po pobraniu asystenta ze sklepu i reedukacji dalej to samo.
@lukkop91, jak poprosisz asystenta "opowiedz historię" to po tym jak się wyprodukuje to dalej reaguje czy robi się głuchy?
W sumie to sprawdzałem tylko "ok google" w różnych porach dnia, teraz przeszedłem na betę więc nie jestem w stanie tego sprawdzić. Btw. na becie ok google działa tak jak piszecie "przez pewien czas".

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Was czytam i czytam.A nie wpadliście  na to,że Google dał d*py i ok google nie działa bo coś spieprzyli w jakiejś aktualizacji???

Na wielu forach o tym trąbią a Wy uparcie ,że to wina romu.Nie, nie jest to jego wina.

Zaktualizujcie Sobie dzisiaj Google i polecam sprawdzić ,czy ok google Wam działa.

Z dzisiejszą aktualizacją działa cały czas i nic się nie dzieje.

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...