Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich aktualizacjach MI 11 Pro V13.0.13.0.SKACNXM, V13.0.12.0.SKACNXM jest problem z przełączaniem pomiędzy obiektywem głównym, a teleobiektywem. 

Po przełączeniu z x1 (głównego obiektywu) na x5 aparat zostaje na głównym obiektywie nie przełącza się na teleobiektyw.

Teleobiektyw dział dopiero przy powiększeniu do x9,5 i jak wrócimy z x9,5 na x5 to zostaje na teleobiektywie.

Czy jest jakaś szansa, żeby to naprawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po zaktualizowaniu Mi Note 10 Pro do wersji 13.0.4 aplikacje Mi Fitness została zastąpiona przez aplikację Zdrowie. Nie jestem w stanie ponownie zainstalować aplikacji MI Fitness z Google Play a co za tym idzie nie mogę połączyć mojego zegarka Xiaomi Watch z telefonem.

Podczas instalacji aplikacji z Google Play mam komunikat: 

Nie można zainstalować aplikacji MI Fitness (Xiaomi Wear)

Czy ktoś miał podobny problem i mógłby pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

1 Bo chińczaki nie lubią EU
2 Bo szwajcary im płacą za szybki dostęp.
3 Bo przy małej populacji a dużym nasyceniu sprzętem łatwiej o informacje zwrotne.
4 Bo tak

Pewnie więcej jest możliwości , ale co jest konkretnym powodem to prezes Xiaomi nie poinformował.

A sama regionalizacja związana jest przede wszystkim z przepisami prawnymi na danym regionie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak, że wychodzi najpierw wersja stable beta, a ta nie jest przeznaczona na kraje: Polska i jeszcze parę innych. Stąd nigdy nie dostajemy pierwsi aktualizacji. 

To, że nie jest przeznaczona na Polskę i parę innych krajów jest opisane przy każdym romie na forum xiaomi. Najwidoczniej nie jesteśmy dobrymi testerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak w 12x ale zapewne musisz zbootować recovery. Fastboot boot i nazwa pliku recovery, jak się odpali to w ustawieniach recovery Advancec klikasz flash current ... 

Jak nie to kopiujesz plik i instalujesz go na zbootowanym recovery . Gdybyś musiał zrestartować ponownie do recovery to po prostu bootujesz go kolejny raz.  Po instalacji romu recovery powinno już być zainstalowane w telefonie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bar.Tek napisał:

Nie wiem jak w 12x ale zapewne musisz zbootować recovery. Fastboot boot i nazwa pliku recovery, jak się odpali to w ustawieniach recovery Advancec klikasz flash current ... 

Jak nie to kopiujesz plik i instalujesz go na zbootowanym recovery . Gdybyś musiał zrestartować ponownie do recovery to po prostu bootujesz go kolejny raz.  Po instalacji romu recovery powinno już być zainstalowane w telefonie. 

 

Dziękuję ale nie da rady. Jakiś dziwny ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie jest problem.

poradnik

tutaj trochę łatwiejsza instrukcja

https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

 

a w skrócie

uruchamiasz na PC platform-tools (w katalogu platform umieszczasz plik z recovery)

telefon uruchamiasz w fastboot

fastboot boot i nazwa recovery

odpali się recovery, możesz zrobić format data >yes

ponownie zbootuj recovery i umieść w telefonie plik z instalką romu

install zip i wskazujesz plik z romem

po zakończeniu flashowania facory reset i format data>yes

 

restart

 

koniec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...