Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wczoraj zainstalowałem miui 12 i andka 11 pojawila mi się taka opcja w aktualziacjach, na ten moment system laguje aplikacje otwieraja się dłużej, super szybkie ładowanie nie działa, klonowane aplikacje nie chcą sie otwierać po przez "wykonaj czyność", powiadomienia nie przychodzą, czy jakieś poprawki będą czy przy wgrywaniu poszło coś nie tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na mi 10 po aktualizacji z ostatniego stable wydaje się że wszystko działa. Aplikacje się nie zamykają, rozmowy (wczoraj miałem 2) działają, nieco dziwnie działa przełączanie aplikacji gestami, powrót do ostatniej czasami włącza ta aplikacje od początku- nie ważne że przed minuta była uruchomiona. Protestuje dziś i dam znać wieczorem.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wirszews napisał:

wyłącz asystenta google+ reboot

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/51943-brak-dźwięku-przy-wykonywaniu-połączeń/

 

@Orjon z stable. Wczorajsza wersja która została wycofana (działała u mnie ok), ta osatnia z nocy zamyka mi aplikacje.

Log

https://1drv.ms/t/s!AqUsUYp33Wvbnh8g4erYWrm4dL26?e=H4KT9J

Potwierdzam, że po wyłączeniu asystenta google, połączenia głosowe działają normalnie.

Niemniej jednak zauważyłem, że po aktualizacji do stable 12.1.2, baterie drenuje aż miło!

W dodatku na 12.0.4 po "wyczyszczeniu" utrzymywało się to na poziomie 28-31%, teraz na 12.1.2 to nawet 47% i bez reboota nie da się osiągnąć niższego wyniku.

IMG_20200911_153404.jpg

Edytowane przez TreChaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. JesteM nowy. Pobrałrm MIUI 11 na Xiaomi 9t i pisanie to masakra. Klawiatura się zacina przy pisaniu gorzej niż na maszynie. Łapie że strasznym opóźnieniem. Po jakimś czasie działa normalnie, po czym znów się zacina. Nie wiem czy to nie dzieje się poniżej 20% baterii. Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wildhells napisał:

Witam. JesteM nowy. Pobrałrm MIUI 11 na Xiaomi 9t i pisanie to masakra. Klawiatura się zacina przy pisaniu gorzej niż na maszynie. Łapie że strasznym opóźnieniem. Po jakimś czasie działa normalnie, po czym znów się zacina. Nie wiem czy to nie dzieje się poniżej 20% baterii. Ktoś miał podobny problem?

Wygląda to jak jakiś tryb oszczędzania energii. Sprawdź czy nie masz włączonego dla baterii poniżej 20%. 

Edytowane przez cyanoone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

@Orjon pisaliście na portalu to trefne wersje zostały usunięte z serwera, a jednak wciąż jakieś są dostępne. Czy to są już naprawione?

Z tego co wiem tak...

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Dobrze rozumiem, że to wydanie stable zawiera wszystkie funkcje i poprawki z ostatniej wersji beta? 

Nie. Stable zawsze jest gdzieś "do tyłu" - gdzie tutaj, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekgothic napisał:

Również chciałem przejść na stable w Mi Mix 2, ale stable MIUI12 sypie błędami...

Jednak się wstrzymam bo zbyt dużo problemów jest zgłaszanych. Trzeba czekać na kolejne wydanie lub jakąś konkretną poprawkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wipe systemu w mi 10 wgrałem najnowszy rom xiaomi.eu_multi_MI10_V12.1.3.0.RJBCNXM_v12-11 - na tą chwilę na szybko to problem klonowane aplikacje nie działają oraz szybkie ładowanie.. jest jakiś sposób na to ?

 ewentualnie czy można wrócić do poprzedniego androida 10 i miui ? Bodajże 12.0.4 ?

 

 

 

Edytowane przez grzesiekura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potwierdzi czy na poco F2 pro nowe stable działa bez problemu ?

 

Kurcze mam stabilna ostatnia wersję na androidzie 10 i miui12. Drażni taki mrugnięcie ekranu przed zablokowaniem . Do tego czasem jak ktoś dzwoni to gra dzwonek ale nie ma tego ekranu do odebrania. Muszę odblokować telefon rozwinąć powiadomienia i dopiero mogę odebrać połączenie. Myślałem że zaktualizuje ale chyba się wstrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi10 co chwilę jakby dołączało pamięć, przy próbie instalacji aplikacji z Google Play wyświetla info o braku miejsca, a mam ponad 200gb wolnej pamięci. Przy próbie pobrania czegokolwiek z netu pokazuje że pamięć USB nie podłączona...

rom:

xiaomi.eu_multi_MI10_V12.1.3.0.RJBCNXM_v12-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sory jesli nie w tym temacie.Wgralem miui.eu z androidem 11(ostatnia wersja stabilna)czy mogę bezpiecznie wrócić do wersji global na androidzie 10?Tzn zablokować bootloader i wrócić do oficjalnego softu?

 

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, r_p86 napisał:

Witam.Sory jesli nie w tym temacie.Wgralem miui.eu z androidem 11(ostatnia wersja stabilna)czy mogę bezpiecznie wrócić do wersji global na androidzie 10?Tzn zablokować bootloader i wrócić do oficjalnego softu?

Tak. Wykorzystując MiFlash i ROM do tego przeznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Niniejszym wątek zostaje zamknięty. Nie dla samego zamknięcia. Wraz z Ekipą stwierdziliśmy, że zamiast jednego wątku dla wszystkich modeli, bardziej celowym będzie stworzenie dedykowanych tematów w dziale każdego z modeli telefonu.

Ergo...

Zapraszamy do nowo stworzonych tematów. Wraz z pojawiającymi się aktualizacjami, będą pojawiać się kolejne wątki.

:)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na MIUI 10/11/12/13 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
  • mrosi odpiął/ęła ten temat
  • ZduneX25 przypiął/eła ten temat
  • ZduneX25 odblokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam szybkie pytanie. Czy ustawienie regionu Polska ma wpływ na sprawdzanie dostepności aktualizacji. Posiadam Telefon Mi 11 z wersją MIUI 13 stabilną SKBCNXM. Chodzi mi o to czy mam mieć ustawiony region Polska czy ustawić inny aby było prawidłowo?

Oczywiście MIUI.polska soft posiadam.

Edytowane przez Piotr Bidowaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam wgrany najnowszy xiaomi.eu na 12x i mam problem, gdy ktoś do mnie dzwoni to część numerów się pokazuje a niektóre nie ( nieznany numer )
Czy miał ktoś taki problem ?

Edit
Problem rozwiązany pomogło wyłączenie VoLte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hejka. Czy sposób aktualizowania Redmi note 10probsie zmienił? Zawsze pobierałem plik w sekcji ustawienia/aktualizacja przenosiłem plik na kompa wypakowywalem i klikałem update a w najnowszej aktualizacji nie ma pliku uruchamiającego wiersz poleceń. Pomoże ktoś?

 

Szukałem też bo być może się pojawił twrp pod andka 12 ale jak przechodzę do aktualizacja miui na forum >Redmi note 10pro>twrp to wywala jakiś błąd skontaktuj się z działem pomocy

Edytowane przez Krejzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...