Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, robi173 napisał:

W Poco F2 pro, na każdym stabilnym romie jest taki bug, że jak chcesz wysłać SMS do kontaktów z zakładki "ostatnie" to zawsze jest" brak ostatnich kontaktów", może ktoś potwierdzić?

Na devie RN7 wszystko OK, może Xiaomi naprawiło to w nowszej wersji apki SMS-ów.

2 godziny temu, Polan napisał:

Mi9se jest chyba bug przy dodawaniu kontaktu.
Nie da się w łatwy sposób dodać spacji.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

która wersja stable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich 3 dni poszły aktualizacje:

  • V12.0.2.0.QFHCNXM Redmi Note 7 Pro,
  • V12.0.4.0.QFJCNXM Mi 9T,
  • V12.0.1.0.QDTCNXM Mi 8 Lite,
  • V12.0.1.0.PDICNXM Redmi 6 Pro,
  • V12.0.1.0.QDGCNXM Mi Mix 2S,
  • V12.0.1.0.QEECNXM Mi Mix 3,
  • V12.0.8.0.QJKCNXM Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem z aplikacją SMS po aktualizacji do 12 (Xiaomi MI9). Mam dostęp tylko do 50 ostatni wiadomości dla każdego kontaktu mimo, że pokazie więcej wiadomości dla danego kontaktu niż 50 (zakładam, że w telefonie cały czas one są) Wcześniej mogłem normalnie przeglądać wszystkie wiadomości. Czy u was też występuje taki problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Xiaomi mi9

Siedzę na stable 11.0.9.0 i zastanawiam się nad przejsciem na 12.0.3.0... Ktoś to przerabiał? Są jakieś niespodzianki negatywne? Chciałbym tego uniknąć i moge zaczekać na następną wersje stable 12.

Używam nova launcher więc wizualnie niewiele dla mnie się zmienia. W miui brakowalo mi przewijania w nieskaczonosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drJanek

Żadnych poważnych problemów nie napotkałem. Nieco denerwuje mnie jedynie to, że po rozmowie telefonicznej telefon nie wraca do poziomu jasności z przed rozmowy. Jest przyciemniony, choć czytelny. Nie wiem jednak czy to nie kwestia automatycznej jasności. Nie używam jej. Być może przy włączonej jest inaczej.

Wysłane z mojego Mi 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11930]marcin19883[/mention]

Nie masz lokalizacji w głównych ustawieniach jak na 2 pierwszych zdjęciach? Poza tym możesz wejść w uprawnienia konkretnej aplikacji i wyłączyć

lokalizację (2 ostatnie zdjęcia).

e020d362caf624933eaf80275802b1c4.jpgc2c4a4f48568cffb89977cef949b5833.jpg

f5a178b3bcfeaedb23661f45918cc581.jpg ed56cd9d3b527c0b569b0d7f142a5d65.jpg

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy i większe zrzuty ekranowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, antykat napisał:

Nie masz lokalizacji w głównych ustawieniach jak na 2 pierwszych zdjęciach?

Mi chodzi o aplikacje systemowe. W uprawnieniach nie można ustawić: lokalizacji, mikrofonu itp. Zainstalowane przez sklep mają wszystko. Tylko systemowe poznikały. Żadna aplikacja systemowa nie widnieje w ustawieniach uprawnień.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualizacji do MIUI 12. W poniedziałek miałem informacje, że mogę zaktualizować oprogramowanie i dałem start. 10 minut później musiałem pilnie wyjść z domu, więc dałem pauze. Po powrocie do domu nie mogłem wznowić pobierania, tak jakby znikło i przy sprawdzaniu oprogramowania pisze brak dostępnych aktualizacji. Ktoś wie, czy za jakiś czas będę mógł zrobić aktualizację? Mój telefon to Redmi note 8 pro.

Edytowane przez Berakirn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Mam 2 pytanka odnośnie nowej stabilnej MIUI12 na MI10. 

Czy da się wyłączyć rotację ekranu o 180 stopni? (do góry nogami)

Tryb ciemny powoduje wymuszenie przyciemnienia na wszystkich aplikacjach, powoduje to że niekiedy białe czcionki są automatycznie ściemniane i nic nie widzę np. w aplikacji banku która powinna być biała a wymuszona jest na czarno. Da się zmienić na taki tryb ciemny jak w MIUI Global (tylko ustawienia, menu itp. bez ingerencji w wygląd poszczególnych aplikacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej opcji. W Sklepie jest sporo aplikacji do kontrolowania obracania. Może znajdziesz coś dla siebie.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robaks napisał:

Pobierał i instalował ktoś aktualizację dla Remi Note 8T?  Mi niestety po aktualizacji telefon powraca do TWRP, które mam najnowsze.

Jeśli aktualizowałeś z 11-tki do 12-tki, może być konieczny Format Data.

Tylko zanim to zrobisz, skopiuj dane. Jeśli zainstalowałeś już aktualizację, i telefon restartuje się do TWRP, podłącz telefon w trybie TWRP i skopiuj dane. Dopiero potem format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje robiłem do wersji V11.0.5.0.PCXMIXM i jestem zaskoczony takim niespodziewanym finałem ;-). Przez myśl mi przeszło , że może system się nie chcę zainstalować, bo coś jest nie tak z paczką, ale to takie moje domysły. W pracy mamy zakaz podłączania prywatnych urządzeń, więc jak wrócę do domu będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...