Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej zostać na globalu? Skoro to twój pierwszy Xiaomi to nic nie rób i będziesz zadowolony.
Ja też jestem pierwszy raz posiadaczem xiaomi, miałem wszystkie rodzaje romu z miui i jednak beta najlepsza dla mnie. Dodam że pierwszy raz grzebałem telefon w życiu i w tym przypadku jest to bardzo łatwe.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się rom xiaomi.eu w wersji 11.0.2. Szalu nie ma w porownaniu do 11.0.6 eurpejskiego globala, ale jest... Jeden podstawowy pozytyw- mało śmieci. Minus kalendarz i kalkulator wsiakly :/

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HM7A_V11.0.2.0.PCMCNXM_v11-9.zip/download

Edytowane przez redone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde teraz zauważyłem, że wywalono bardzo użyteczna funkcję z apki SMS, w miui 10 jak się wchodziło w smsa to na górnej belce była ikona słuchawki, za pomocą której można było szybko zadzwonić do tej osoby, teraz w ver. 11 tego nie ma! To była bardzo dobra funkcjonalność!

85U56g0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orjon - też tak myślałem. Wchodzę w aplikacje i magia. Kalkulatora nie ma w ogóle w aplikacjach. Jakoś magicznie uchował się jako wigdzet. Kalendarz na liście owszem i jest ale nijak nie można jej ani skrótu pokazać na pulpicie, nijak uruchomić... Magia ;) Normalnie wszystko jest w "narzędzia"? chyba tak.

Edytowane przez redone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy w przypadku upgrade'u z MIUI 10 na MIUI 11 należy robić full wipe, czy bez problemu przejdę na wersję wyżej? No i pytanie o Google Pay, na obecnym 10.4.6 i metodzie Magiskowej nadal nie jestem w stanie dodać tej metody płatności (ctsProfile: false). Ah i czy przy ewentualnej aktualizacji muszę najpierw usunąć Magisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Hej,

Czy w przypadku upgrade'u z MIUI 10 na MIUI 11 należy robić full wipe, czy bez problemu przejdę na wersję wyżej? No i pytanie o Google Pay, na obecnym 10.4.6 i metodzie Magiskowej nadal nie jestem w stanie dodać tej metody płatności (ctsProfile: false). Ah i czy przy ewentualnej aktualizacji muszę najpierw usunąć Magisk?

 

Możesz robić bez full wipe, choć większość poleca instalację na czysto ze zgraniem danych na chmurę. Magiska należy odinstalować przed każdym updatem (ponoć czasem występują bootloopy), a płatności działają skoro nikt nie pisze o problemie.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45 minut temu, Orjon napisał:

Podeślij log błędu

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Nie wyskakuje żadne powiadomienie o zaprzestaniu działania aplikacji, więc ciężko wygenerować kod. 

Edytowane przez Se8a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Orjon napisał:

Wygeneruj z poziomu kompa za pomocą ADB (adb logcat > plik.txt)

Myślałem że ta metoda dawno odeszła do lamusa, poradnik jak to zrobić jest chyba jeszcze z 2012 roku...
Pierwszy raz to robię, mam nadzieję że dobrze wyciąłem potrzebne informacje które pomogą w naprawieniu problemu,
bo niespecjalnie chcę się dzielić logiem z kilku minut działania całego telefonu...

log2.txt

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mrosi napisał:

@piotraskbw To było dublowanie funkcji tak naprawdę.

Po kliknięciu nazwy kontaktu (pośrodku), przenosi do karty kontaktu, z której można wprost wybrać telefon do wykonania rozmowy. Jedno kliknięcie więcej...

Tylko to dodatkowe kliknięcie psuje używalność, a tak jak ktoś ci napisał smsa i po odczytaniu chcesz zadzwonić to klik i już - na tym polega tworzenie wygodnych interfejsów.
Ta niby zdublowana funkcjonalność jest bardzo wygodna bo nie trzeba przeklikiwać, przewijać itp.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, piotraskbw napisał:

Kurde teraz zauważyłem, że wywalono bardzo użyteczna funkcję z apki SMS, w miui 10 jak się wchodziło w smsa to na górnej belce była ikona słuchawki, za pomocą której można było szybko zadzwonić do tej osoby, teraz w ver. 11 tego nie ma! To była bardzo dobra funkcjonalność!

 

 

Opcja wróciła dziś w najnowszej wersji beta 9.12.5

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

876cf7b8888e54a5909cdebad5ecb4eb.jpg

Edytowane przez Orjon
Nie cytujemy obrazków!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YouTube vanced jeżeli używam gestów problem z PIP. Normalna nawigacja pip działa bezproblemowo. Nawigacja gestami gryzie się z pip?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Problem został rozwiązany w becie jakieś 2-3 tyg temu i pewnie prawdopodobnie będzie rozwiązany na stable przy następnej aktualizacji.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi przypiął/eła ten temat

Mam na starym poczciwym Redmi 3S rom oznaczony Xiaomi.eu 9.9.26 z MIUI 11 na androidzie 9 (choć tu w wersjach widzę jako ostatnie miui10 9.1.3  na andku 6). Niestety nie działa odciska palca - przy opcji dodawania go nie pokazuje się to pole z liniami papilarnymi. W diagnostyce CIT pokazuje "Unknown Fod sensor type". Da się to jakoś naprawić? Bardzo mi się podoba ten rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...