Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna robota i wyrazy uznania dla twórców polskiej wersji tego romu :)

Dwa pytania jeśli można-jaką macie wersję security level w tym romie oraz czy po każdym otwarciu aplikacji aparat i ustawieniu lampy błyskowej na auto,czy po kolejnym jej otwarciu znowu przestawia się wam na opcję domyślną  czyli wyłączony??

I jeśli Ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić full wipe w TWRP-co zaznaczyć żeby wyczyścić wszelkie pozostałości ,żeby nowy rom śmigał bezproblemowo.'

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lubowitz napisał:

Jakiś wipe robiłeś że masz L1 ja mam L3 ale przechodziłem ze stable 10.2.16

Czyli może jest zależność od wersji.Ja mam  MI 9 128/6 i poziom

L3 :grin:.Z lampą działa.Wielkie dzięki 8-)

Wersja na pewno nie ma nic do rzeczy. Ja przechodziłem z 9.8.1 dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2019 o 20:39, maciek04 napisał:

Aplikacje mObywatel, ING, Revolut i kilka innych, zgłaszają błąd odczytu palca jeszcze przed przyłożeniem. Później już logowanie dzila.

U mnie też to samo choć zdążyłem się przyzwyczaić.

Przy okazji - działa ci na tym romie MasterCard w telefonie (ING)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki patch jest potrzebny w magisku? I jeszcze mam pytanie, bo już jutro będę mógł odblokować bootloader I raczej na pewno zainstaluje sobie MIUI Polska, ale ostatnio moją uwagę przyciągnął MIUIMix. Ktoś używał tego roku może? Jakieś odczucia ? Warto sprawdzać?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic .Nauczyłem ponownie głosu i nie działa mi sterowanie z kierownicy asystentem google.Wcześniej działało.Z pozycji telefonu jak kliknę działa i słychać przez głośniki w samochodzie.Dziwne...

Poza tym rzeczywiście dziwne rzeczy dzieją się z bluetooth.Wracam do MUI 10 z marca-tam wszystko działało bez najmniejszego zarzutu

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam już zainstalowane rom Xiaomi Polska i doinstalowalem sobie magiska z kilkoma modułami. Dzisiaj wyskoczyła aktualizacja do pobrania. Po wykonaniu aktualizacji muszę jeszcze raz instalować magiska a potem i moduły? Czy to wszystko przejdzie automatycznie ?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie instalowaliscie ostatnia aktualizacje miui polska ? U mnie ucięty jest pasek baterii i godzina. Tak jakby nie mieściły się w łukach po obu stronach wyświetlacza. Ktoś ma tak samo ?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Dobra naprawione, wystarczyło zmienić w opcjach programisty opcje pod tytułem "Emuluj wyświetlacz z wycięciem" na Corner Cutout.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...