Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Orjon napisał:

Prawdopodobnie nie wyszuka ci żadnej, bo na 99% masz updater który odpytuje jeszcze serwer który nie działa.

Czyli żeby mieć miui11 trzeba normalnie wgrać rom przez twrp? Trzeba przy tym robić jakiś wipe czy tylko "install"?

Kiedy przewidujesz że pojawi się stabilna 12ka xiaomi.eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu aktualizacji MIUI Global 11.1.1.  na telefonie Mi note 10 pro, utraciłem możliwość wykonywania połączeń przez VoWIFI i VoLTE. Wprowadzone kody wskazują że teoretycznie usługa jest włączona (VoWifi carrier check was enabled), jednak sprawdzając po wpisaniu kodu *#*#4636#*#* pola odpowiadające za połączenia przez LTE i WIFI są szare i zaznaczone na stałe na nie. W ustawieniach systemowych w zakładce sieci komórkowe, również zniknęły pola odpowiadające wcześniej za wybór połączeń przez WIFI i LTE. Czy ma ktoś pomysł jak to przywrócić i ponownie umożliwić połączenia przez WIFI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fire_of_mind napisał:

Czy mogę przejść na brudno z bety? Czy muszę instalować na czysto?

Możesz przejść "na czysto", jeśli data wydania stable jest późniejsza niż tygodniówki. Ta sama zasada jest odwrotnie, czyli ze stable na tygodniówkę. Na nowszą można zawsze przejść bez wipe.

Oczywiście: teoretycznie, bo nigdy nie wiadomo, co stanie się przy aktualizacji, nie wiadomo jak była zainstalowana poprzednia wersja, etc. Zmiennych jest sporo...

Nie mniej, co do samej zasady - patrz pierwszy akapit... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na MIUI 10/11/12 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL

@maciek04 przecież jest też na AFH...

Kliknij: Mi9 - miui12 Xiaomi.eu

Co do wydania na Mi9 po przejściu bez żadnego wipe: ogólnie wporządku, działa ale też niczego nie urywa. Zdarzają się nawet jakieś klatki animacji, większość ikon spoza tych od MIUI wygląda mizernie. Są też jakieś niedoróbki przy używaniu ciemnego motywu (screen).

 

IMG_20200616_163812.jpg

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem Mi9 do Miui 12. Pierwsze co mnie zmartwiło to to że dalej jest błąd logowania się odciskiem palca do aplikacji bankowych. Reszta wyjdzie w trakcie. Z powiadomieniami też jest problem tak jak i na ostatnim stable Miui 11. Gdy wchodzę w ustawienia przeglądarki wszystko jest na biało, jak kliknę w jakąś zakładkę robi się czarna. Mam ustawiony tryb ciemny.

Screenshot_2020-06-16-22-47-05-287_com.android.browser.jpg

Screenshot_2020-06-16-22-46-37-146_com.android.browser.jpg

Edytowane przez maciek04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie podziało się menu VPN w ustawieniach po aktualizacji do 11.0.5 (posiadam MI MIX 2S) straciłem tą opcje z menu głównego.
W opcji wyszukaj znajduje VPN ale nie mogę znaleźć tego w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TreChaL napisał:

Dlaczego już PO aktualizacji Mi10 Pro do stabilnego 12.0.1.0 i ponownym sprawdzeniu dostępności aktualizacji, wyskakuje info, że jest dostępna nowa wersja, która jest sygnowana dokładnie tak samo tj 12.0.1.0.QJACNXM ??

Bo był rebuild.

24 minuty temu, sinu600 napisał:

Witam. Linki do wersji stabilnej v12 nie działają. K30 nie można pobrać. Na smartfonie to samo mirrory wszystkie nie dostepne

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK30_V12.0.2.0.QGHCNXM_v12-10.zip/download

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...