Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Orjon said:

Żadnych. Jesteś na MIUI 10, a wgrywasz 11, więc wipe raczej nie powinno być konieczne.

Tutaj muszę się wtrącić albowiem nie wiem jak w innych telefonach, ale akurat z Mi5 to nie będzie tak różowo w tym wypadku. Sam to robiłem dokładnie na tym telefonie, więc wiem że będzie problem. Kilka aplikacji (pamiętam kalkulator i SMS) po przejściu z dev na to ostatnie stable z MIUI 11 się wysypuje i nie pomaga żadne czyszczenie danych. Jedynie na czysto sformatowanym telefonie ten rom śmiga bezproblemowo. Co do TWRP, to przed aktualizacją po prostu wgraj najnowsze dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tel. Mi 9 T Pro wersja: MIUI 11: V11.0.5.0.QFKCNXM. Gdy rozmawiam przez zestaw samochodowy bluetooth moi rozmówcy narzekają, że bardzo słabo mnie słychać. Gdy telefon był na Globalu nie było z tym problemów. Czy ktoś pomoże w rozwiązaniu tego problemu. w jaki sposób zwiększyć głośność mojej rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Edek napisał:

Wczoraj na sourceforge pojawiał się niby stabilna wersja dla mi9lite. Ktoś już próbował?

 

Pojawia się już powiadomienie o dostępnej aktualizacji. Nie wiem czy jest sens zmian skoro u mnie działa wszystko (po moich drobnych poprawkach). Changelog nie za wiele mówi. Ktoś wie czy naprawione zostało instalowanie aplikacji z poza Sklepu Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2020 o 21:11, Edek napisał:

Wczoraj na sourceforge pojawiał się niby stabilna wersja dla mi9lite. Ktoś już próbował?

 

Ja testuję ;) instalowanie aplikacji już działa, innych rzeczy nie zauważyłem żeby coś było popsute.

@twrp najnowsze oficjalne - działa zarówno na Androidzie 9 i 10.

Edytowane przez Trello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pilny problme.

Zainstalowalem na Redmi Note 5a (bez odblokowanego BL) oficjalna MIUI 11 bo przyszla tydzien temu.

Po wgraniu bateria trzyma max 2-3h. Zrobilem restart ustawien fabrycznych i nic, zupelnie nic, nie pomoglo.

Czy bez odblokowania BL moge zrobic downgrade do MIUI 11 na nim? 

Czy ktos moglby pomoc linkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ErrorError napisał:

Mój błąd, chodzi mi o rom Xiaomi eu stable o którym mowa w tym temacie.

To w takim razie da się ustawić dla każdej aplikacji z osobna, tylko jest to zrobione trochę inaczej. Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > twoja apka > Powiadomienia > na dole powinny być Kategorie powiadomień. Musisz w każdej z nich ustawić sobie ten sam dźwięk (jeśli chcesz ten sam) i to powinno zadziałać.

1 godzinę temu, wyzwolenia napisał:

Zainstalowalem na Redmi Note 5a (bez odblokowanego BL) oficjalna MIUI 11 bo przyszla tydzien temu.

Oficjalna = Global? jak tak to nie ten wątek.

W skrócie - możesz sprobowac zainstalować ale raczej nie pójdzie bez odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orjon napisał:

To w takim razie da się ustawić dla każdej aplikacji z osobna, tylko jest to zrobione trochę inaczej. Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > twoja apka > Powiadomienia > na dole powinny być Kategorie powiadomień. Musisz w każdej z nich ustawić sobie ten sam dźwięk (jeśli chcesz ten sam) i to powinno zadziałać.

Oficjalna = Global? jak tak to nie ten wątek.

W skrócie - możesz sprobowac zainstalować ale raczej nie pójdzie bez odblokowania.

Problem w tym że próbowałem już tej metody i wchodząc w tą opcję nigdzie nie widzę możliwości wyboru standardowego dźwięku danej aplikacji poza tymi systemowymi od miui eu, jest tak w każdej z aplikacji w której próbuje zmienić dźwięk, załączam screen

Screenshot_2020-01-27-17-07-32-145_com.android.thememanager.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzidexx

Może i mało ale na globalu problem nie występował, tak samo jak na każdym moim poprzednim telefonie od wielu lat i jednak aplikacje typu snapchat używały własnych dźwięków a tutaj od razu po instalacji dźwięk się zmienia automatycznie na taki sam dla każdej apki i nie mam możliwości wyciągnąć dźwięku "stockowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2020 o 13:19, mihail1 napisał:
Na ostatniej stable mam problemy z aktualizacją Netflix i Facebooka to norma u wszystkich? Czy tylko ja mam ten problem?

Jeśli aktualizację zajmują np 300kb to niestety jest to błąd GP ja mam tak z Facebookiem a czasem z Chrome. Jest niby aktualizacja która właśnie zajmuję ok 300kb i nie da się zaktualizować ani tego pozbyć.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uszkodzonym magazynem danych sobie poradziłem. Flashowanie przez fastboot pomogło.

Miui 11.0.4. Nadal nie działają ustawienia systemowego wyszukiwania, czyli Szukaj (nie mylić z Google).

Też tak macie? Wyszukiwarka działa, tylko w ustawienia nie można wejść.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11930]marcin19883[/mention], w Mi Note 10 działa prawidłowo.

Spróbuj: Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzanie -> aplikacja "Szukaj" -> wyczyść dane aplikacji.

Niestety dalej ten błąd:

 

https://pastebin.com/y2SwpBfd

 

Zauważyłem na forum xiaomi eu, ten sam błąd ma ktoś na Redmi Note 7. Niestety nikt nie zareagował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, po dzisiejszej próbie aktualizacji Magiska w wersji Canary na 20.1.21 telefon zrezygnował ze współpracy i nawet backup z TWRP go nie rusza, więc chyba czeka mnie zerowanie telefonu stąd nadarza się okazja do przejścia na Stable; krótkie pytanie odnośnie jakichś bugów na ostatnim wydaniu, szczególnie mowa o Mi9 / @Orjon

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QBAQ nie ma sensu, przejście na stable nie rozwiąże problemów z płatnościami, musisz zainstalować Magiska, a ostatnie canary powodują właśnie opisany przez Ciebie problem, którego doświadczyłem również ostatnio. Teraz jednak mam zagwozdkę, gdyż MIUI stable nie wnosi nic, co by pomogło, zainstalowałem więc na czysto 20.1.21 i stabilny Magisk 20.3 wraz z modułem SafetyNet patch, telefon wstaje i zachowuje się normalnie, mam roota, SafetyNet jest na zielono (ale tak jest również i bez Magiska) jednak karty do GPay dodać nie można ponieważ security scan z MIUI wykrywa nie wiedzieć czemu roota (wszystko pochowane mam). Powalczę z tym jeszcze, gdyż płacenie telefonem jest dla mnie priorytetem, a instalacja Globala mi się nie uśmiecha :/

Edytowane przez Test
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież to stable jest z 18 grudnia chyba, więc jeśli były jakieś problemy, to zostały do 21 stycznia poprawione w wersjach weekly, jeśli nie to pozostaje mieć nadzieję że kiedy wznowią aktualizacje, to je naprawią. Nie pamiętam jakie bugi są aktualnie, bo czysta instalacja wersji 20.1.21 chodzi u mnie na prawdę dobrze i bezproblemowo, tylko te płatności...no ale to inny problem.

Edytowane przez Test
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...