Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia Wed Jul 03 2019 o 17:53, skay77 napisał:

Źle szukałeś przechodziłem z dev na globala zawsze się udawało , albo fastboot lub wipe .musi odpalic Dla pewności zawsze przez fastboot wszystkie śmieci ci znikna

Dzięki że dodałeś linka do tych instrukcji.

Edytowane przez mrosi
Nauczysz się kiedykolwiek edycji cytowanych postów...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2019 o 21:30, Marcin.M napisał:


Kiedy będzie domyśle na stable animacja ładowania, ta z tym płynącym do koła prądem

Zainstalowałem na RN6Pro MIUI by xiaomi.eu 10.3.3.0 stabilna i jest ta animacja podczas ładowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Co się dzieje,że nie mogę wgrać stabilnej wersji xiaomi.eu. Chciałbym tym razem zmienić na stabilne wersje,ale w pewnym momencie konfiguracji wyskakuje taki,jak na zdjęciu,komunikat.O ile wersje cotygodniowe od ponad roku wchodzą bez problemu,o tyle ta nie che.Próbowałem przez miflash całkowicie wyczyścić,wgrać developerską china i potem oczywiście stabilną xiaomi.eu i nie da rady.Co może być za przyczyna.

20190709_180115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Beta w tym samym momencie przechodzi normalnie? Czy nie?

Robiłem przed chwilą format data i od nowa flash weekly eu i nie było żadnych problemów. 

Jedynie od jakiegoś czasu mam tak, że muszę po wybraniu wifi cofnąć się i jeszcze raz wybrać sieć bo cały czas wisi na "ładuje aplikacje, jeśli trwa to zbyt długo coś tam coś tam". (na eu, aex, pixel) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wersje 10.3.3 na Mi8 płatności zbliżeniowe GP działają bez zarzutu(magisk, opcja hide).
Niestety w sklepie play przy próbie instalacji netflixa wyskakuje info, że na moje urządzenie nie jest on dostępny. Kiepskawo. Co prawda można pobawić się w ściągnięcie apk z innych źródeł, ale chyba w stable nie o to chodzi16044205ebd9326e372f07fb44b78e89.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2019 o 20:06, mihail1 napisał:

Zainstalowałem wersje 10.3.3 na Mi8 płatności zbliżeniowe GP działają bez zarzutu(magisk, opcja hide).
Niestety w sklepie play przy próbie instalacji netflixa wyskakuje info, że na moje urządzenie nie jest on dostępny. Kiepskawo. Co prawda można pobawić się w ściągnięcie apk z innych źródeł, ale chyba w stable nie o to chodziemoji2.png

Mógłbyś opisać dokładnie jak te płatności uruchomiłeś po kolei?

Ja robię tak:

Install magisk,

Hide all google apps,

Clear memory all google apps,

Reset phone,

Start google pay,

Fail...

I nie działa.

Edytowane przez xiaomi_lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie mam. Bo jest propozycja pobrania aktualizacji na Miui Polska stable, i mogę pobrać aktualizacje, ale w download na stronie jest dalej stara wersja. Czyli nie pobierze Miui Polska tylko wersję stable EU?

 

Wgrałem i jest wersja Miui Polska 10.3.12 eu stable. Dobrze wiedzieć

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...