Jump to content

MIUI 10/11/12 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

Jestem po wgraniu stable na RN5p (whyred). Full wip, formatz kasowanie. Ogolnie, jest dobrze. Z mankamentów które mnie tak na prawdę irytują:

brak sygnatury czasu na zdjęciach. Posypało się dawno temu, i ani na becie ani tu nie ma żadnej poprawy. 

Zawiesza się statystyka baterii. Podobny błąd był w miui10 ale go naprawili, teraz pojawił się ponownie. Jestem po czyszczeniu, więc nie wynika z wgrywania jednego na drugie. 

Witam, mam problem z moim xiaomi mi 9. Dzisiaj zrobiłem aktualizacje do miui 11 i androida 10 i nie umiem wysyłać smsów. Dzwonić, odbierać telefony i sms mogę ale już wysłać smsa juz nie. Wiecie w czym może być problem ? Taki komunikat otrzymuję za każdym razem gdy chcę wyslac sms.

Screenshot_2019-11-05-15-34-52-912_com.miui.home.jpg

• Like 1

Wczoraj mialam aktualizacje a dzisiaj nie moge wysylac zadnych smsow. Ktoś to rozwiązał ?? :)))
Jaki soft, bo raczej nie miui polska.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

I jaki telefon.

mam taki problem, mi9 , rano dostałem aktualizację do 11 0.5.0 i zacząłem pobierać, ale musiałem wyjść i zostało na 88% ( pobierało przez wifi) po powrocie nie chciało się ściągnąć, skasowałem , ale potem już nie mogłem pobrać od nowa , teraz pokazuje mi , że nie mam nowych aktualizacji. i zostaje wersja 10.2.30 . co można z tym zrobić >?

mam taki problem, mi9 , rano dostałem aktualizację do 11 0.5.0 i zacząłem pobierać, ale musiałem wyjść i zostało na 88% ( pobierało przez wifi) po powrocie nie chciało się ściągnąć, skasowałem , ale potem już nie mogłem pobrać od nowa , teraz pokazuje mi , że nie mam nowych aktualizacji. i zostaje wersja 10.2.30 . co można z tym zrobić >?
Znajdź odpowiedni temat dla swojego pytania.

Dzisiaj telefon zaaktualizowal mi sie do MIUI global 10.3.2.0 i kompletnie mi wifi nie dziala. Zadne. Problem nie lezy po stronie routera, bo internet dziala w domu, internet mobilny tez dziala. Przy wifi pisze polaczono, , brak internetu. Jak sie polacze z darmowe_orange_wifi ktore jest free na terenie miasta to tez jest to samo. Resetowalem ustawienia wifi kilka razy, zapominalem siec pare razy i tak dalej i nic. Dalej to samo. Czy ktos z was wie co moge zrobic? czy tylko czekac na kolejna aktualizacje ? 

Edited by sprawa

1. Rozumiem że nazwę telefonu mamy sobie wymyślić?

2. To nie miejsce na dyskusję o Globalu. Powtórzyłem to już dzisiaj raz, powtórzę kolejny - pomyliliscie działy. W większości działów dot. waszych telefonów są odpowiednie wątki dot. Globala i to tam należy te pytania kierować.

3. Od dzisiaj jeśli ktokolwiek w tym temacie poruszy tematykę ROMu Global, to będzie ostrzeżenie. Ordnung muss sein. Stosowna informacja poszła także do pierwszego posta w temacie.

Edited by Orjon
  • Like 1

• Kacper Skrzypek changed the title to MIUI 10/11/12 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
  • ZduneX25 pinned this topic
  • mrosi locked this topic
  • mrosi unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...