Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem poszło bez problemu. Dziękuję. Fajnie, że aktualizacja zabezpieczeń jest z 01.08.2020 w sumie na tym mi zależało najbardziej. Jak pisaliście wcześniej dostępna jest możliwość zmiany regionu, czy mam pozostawić domyślny kraj Wielka Brytania, czy należy zmienić na Polska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 04:42, SETH89 napisał:

Coś już wiadomo na temat softu do mi10 Ultra?

Będzie kiedy będzie. Przydałby się ktoś do sprawdzenia czy wgl działa. No i nie ma twrp więc trzeba przez fastboot.

8 godzin temu, Bartosh napisał:

Też załącze się do pytania czy wiadomo kiedy wersja miui 12 co wczoraj global wyszedl na mi note 10 lite , kiedy trafi na xiaomi.eu / miuipolska coś wiadomo ??

Jak wyżej.

13 minut temu, robaks napisał:

Ultra oszczędzanie baterii wróci jeszcze na Redmi Note 8T?

Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha przy okazji dopytam o aktualizację (dla mi9lite) - w aktualizacjach pojawił się komunikat i krótki opis "optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń", plik 2.5G ale nie można go pobrać (pisze że mirrory niedostępne) - czy to jest/będzie aktualizacja do 11.0.x.x czy do miui 12 ?

Czy jest sens (i czy bezpiecznie) robić upgrade do 12.0.2.0.QFCCNXM dostępnej na xiaomi.eu dla tego modelu, czy poczekać na miuipolska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Khameel napisał:

Nie macie wrażenia że jakość zdjęć znacznie się pogorszyła zdjęcia wydają się być jak za mgłą?

Jesteś pewien że to nie kwestia ewentualnego szkiełka na aparat jeśli takowe masz? U mnie problem powodował właśnie on.

3 godziny temu, color1 napisał:

Aha przy okazji dopytam o aktualizację (dla mi9lite) - w aktualizacjach pojawił się komunikat i krótki opis "optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń", plik 2.5G ale nie można go pobrać (pisze że mirrory niedostępne) - czy to jest/będzie aktualizacja do 11.0.x.x czy do miui 12 ?

Czy jest sens (i czy bezpiecznie) robić upgrade do 12.0.2.0.QFCCNXM dostępnej na xiaomi.eu dla tego modelu, czy poczekać na miuipolska ?

To standardowy changelog wyświetlany wtedy, gdy nie jest dodany specyficzny dla danej wersji (ostatnio brakuje mi czasu by dodawać na bieżąco), to jest aktualizacja do MIUI 12. miuipolska a xiaomi.eu to to samo także możesz spokojnie robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Jesteś pewien że to nie kwestia ewentualnego szkiełka na aparat jeśli takowe masz? U mnie problem powodował właśnie on.

To standardowy changelog wyświetlany wtedy, gdy nie jest dodany specyficzny dla danej wersji (ostatnio brakuje mi czasu by dodawać na bieżąco), to jest aktualizacja do MIUI 12. miuipolska a xiaomi.eu to to samo także możesz spokojnie robić 

Jestem pewien ponieważ różnica była zauważalna po aktualizacji a poza tym zdjęcia wychodzą całkiem całkiem gdy zmieniam filtr na "żywy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pewnie pełno podobnych zapytań - z racji końca betowego wsparcia dla mojego mi 8 lite chcę przejść na stable.
spróbowałem ot tak flash z poziomu recovery - po kodzie pin do telefonu następuje boot do recovery.
czy przy przejściu z bety na stable muszę (niestety) zrobić wszystkie wpie'y? lekko łudziłem się, że zachowam dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, zaktualizowałem tel do 12.0.2.0.QFCCNXM  i teraz w trybie obsługi gestami, mam taki biały pasek na wszystkich ekranach (poza ekranem blokady) i na dowolnym motywie - czego nie było wcześniej na miui 11

- to jakiś bug, czy może do czegoś konkretnego służy ?

Screenshot_2020-09-07-19-05-19-515_com_miui.home_a.thumb.jpg.5e6282b0ab263552e61ddd30da7cb98f.jpg

Edytowane przez color1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bolerro napisał:

Na wersję 20.9.4 z Androidem 11 muszę robić format instalując stabilną?

Generalnie, jeśli jest nowsza niż zainstalowana na telefonie - nie. Jednak w przypadku zmiany Androida, niech się @Orjon wypowie. Sądzę, że nie, aczkolwiek mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli jestem na stable i aktualizuję stable, to żadnego wipe nie potrzeba?

 

Btw, coś chyba zniknęły romy, w aplikacji 'Aktualizacje' wyświetla się, że jest nowa wersja do pobrania, ale nie chce się pobrać 'bo wszystkie mirrory zajęte'

Update: Już się pojawiły.

Edytowane przez daniel.wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewien problem z "animacja ładowania" - z domyślną wszystko ok, natomiast dwie pozostałe (mix alpha i fala) nie pojawiają się na ekranie w momencie podłączania telefonu z wygaszonym ekranem (tzn. pojawia się tylko jeśli ekran nie jest wygaszony). To zamierzone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Orjon napisał:

Nie, nie ma takiej opcji.

Pytam się konkretnie czy najnowsza (sprawdź, czy apka nie wykrywa przypadkiem nowszej), bo z tego co wiem tego problemu nie powinno już być..

U mnie z zamykaniem apek jest właśnie odwrotnie.

Ta najnowsza z nocy ubija mi np zdjęcia (tak jak pisałem), a ta poprzednia jest ok - dobrze ze jej nie wykasowałem -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wirszews napisał:

Ta najnowsza z nocy ubija mi np zdjęcia (tak jak pisałem), a ta poprzednia jest ok - dobrze ze jej nie wykasowałem -_-

Jesteś w stanie podesłać mi jakiś log z tego tak jak np. tutaj?

https://miuipolska.pl/forum/topic/50880-brak-wyświetlania-wiadomości-email-z-podpisem-cyfrowym/?tab=comments#comment-566921

@wirszews @elzimny z której wersji aktualizowaliście? ostatnie stable na q, beta?

ROMy zdjęte. Rebuild najwcześniej w sobotę, niedzielę.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi10Pro, po aktualizacji do 12.1.2, przy wykonywaniu połączeń głosowych, nie działa mikrofon i głośnik, nie słychać osoby dzwoniącej, ani osoba dzwoniąca nie słyszy mnie. W każdej innej aplikacji, niż systemowa aplikacja do wykonywania połączeń głosowych (telefonowania) wszystko działa prawidłowo.

Dodatkowo przy probie wysłania logów telefon wiesza się.

Edytowane przez TreChaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TreChaL napisał:

Mi10Pro, po aktualizacji do 12.1.2, przy wykonywaniu połączeń głosowych, nie działa mikrofon i głośnik, nie słychać osoby dzwoniącej, ani osoba dzwoniąca nie słyszy mnie. W każdej innej aplikacji, niż systemowa aplikacja do wykonywania połączeń głosowych (telefonowania) wszystko działa prawidłowo.

Dodatkowo przy probie wysłania logów telefon wiesza się.

wyłącz asystenta google+ reboot

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/51943-brak-dźwięku-przy-wykonywaniu-połączeń/

 

@Orjon z stable. Wczorajsza wersja która została wycofana (działała u mnie ok), ta osatnia z nocy zamyka mi aplikacje.

Log

https://1drv.ms/t/s!AqUsUYp33Wvbnh8g4erYWrm4dL26?e=H4KT9J

Edytowane przez wirszews
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...