Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.06.2020 o 16:37, jakubd79 napisał:

A nie ma go po prostu w Ustawieniach -> Więcej opcji sieci -> VPN?

Nie ma opcji  VPN w menu tam gdzie była. 

Po za tym 'Więcej opcji sieci' nie ma tego w Menu.

Zauważam że co telefon Xiaomi to lekko zmienione Ustawienia. Np. w Redmi 8 nie ma szuflady aplikacji nie można tego zmienić w Redmi 7A jest.
Widać że te 'psy z bagien' robią jak im siądzie....

W Redmi 8 opcja VPN jest w Ustawienia->Połączenie i udostępnianie 

W MiMIX2S - Nie ma - pomijam fakt że menu jest całkiem inne.

Edytowane przez MPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris304 Szczerze mówiąc to bym na mim został, nie zyskasz raczej nic przy takiej zmianie. Stable to i tak któraś wersja bety. 

Oczywiście Twój wybór. Raczej więcej stracisz niż zyskasz gdyż nowości które wprowadzane są w becie w Stable pojawią się z dużym opozniem i nie masz gwarancji że wszystkie nowinki się tm pojawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak działa MIUI 12 stabilne na Mi 9t Pro? Jestem na weekly i zastanawiam się nad przejściem na stable 
Co prawda dopiero dziś przeszedłem na 12 ale jak na razie jest wszystko Ok. I całkiem mi się podoba
A co do weekly to zostawię to tym którzy mają więcej czasu Stable działa dobrze i mi wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji na  Miui12   V12.0.1.0.QFKCNXM  zmieniła mi sie nazwa z Redmi K20 Pro na Mi 9T Pro ,poza  tym jak na razie wszystko chodzi tak jak trzeba ,a w dodatku udało mi się zainstalować bez problemu gpay a nie mam zainstalowanego Magiska i płatności  telefonem działają  bez problemu ,także jestem mega zadowolony.

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji stabilnej (konkretnie 11.0.7-9) można gdzieś zmienić funkcję przycisków regulacji głośności? Tzn teraz wciskając je to domyślnie reguluje mi poziom multimediów, a w wersjach testowych, na których wcześniej siedziałem to domyślnie regulowało głośność dzwonka i chciałbym żeby tak znów było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 7 wyszła aktualizacja na Androidzie 10: xiaomi.eu_multi_HMNote7_V11.0.2.0.QFGCNXM_v11-10.zip Wszystko działa oprócz MiLaunchera. Wyłączam animacje systemowe, a launcher nadal daje animacje minimalizacji, po uruchomieniu jakiejś appki. Po restarcie telefonu i pierwszym wejściu w liste aplikacji, nie widać listy aplikacji. Wychodzę i wchodzę ponownie, wszystko działa. Launcher z stabilnego 11.0.7 działał o wiele lepiej. Alternatywny launcher ze sklepu Google również działa idealnie.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie instalował ktoś już może na 12 apke EdXposed? Magisk chodzi normalnie ale nie mogę xposed-a zainstalować, świeci na czerwono....

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Mam problem na moim Mi9 Cały czas ekran się wybudza mimo iż wszystkie tapety ekran blokady itp.sa wyłączone. Można by rzec że ekran nie wchodzi w tryb uśpienia mimo iż przyciskiem z boku go wyłączam
Jakis pomysł

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W jaki sposób mogę uzyskać taki efekt na MIUI 12:

Ekran domowy - animowana tapeta.
Ekran blokady - statyczna tapeta.

Tak do tej pory miałem na MIUI 11. Po aktualizacji do 12-ki mogę mieć tylko albo animowaną (ta sama na obu ekranach), albo statyczne - inna na ekranie blokady i inna na ekranie domowym. To jest błąd w dwunastce, czy kolejny genialny pomysł twórców MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać tapetę z motywów i ustawić ją tylko na pulpicie (taką dynamiczną).

Jeśli chodzi o swoją własną - to musiałbym mieć jakiś przykład, żeby sprawdzić u siebie. Na pewno Xiaomi wywaliło swoje animowane tapety w MIUI 12 (na rzecz tych "super" tapet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:
Można pobrać tapetę z motywów i ustawić ją tylko na pulpicie (taką dynamiczną). Jeśli chodzi o swoją własną - to musiałbym mieć jakiś przykład, żeby sprawdzić u siebie. Na pewno Xiaomi wywaliło swoje animowane tapety w MIUI 12 (na rzecz tych "super" tapet).  

 

Na ekranie domowym (MIUI 11) miałem ustawioną tapetę Earth HD Deluxe, natomiast na ekranie blokady dowolny jpg. Tak jak wspomniałem, na MIUI 12 mogę ustawić Earth HD, ale będzie na obu ekranach (mimo że wybieram opcje "tylko ekran domowy") i nie ma możliwości ustawienia innej tapety dla ekranu blokady tz. teoretycznie można wybrać jakiegoś jpg, ale brak jest reakcji (nawet po restarcie telefonu).  

MIUI 12.0.1 xiaomi.eu, telefon Mi 9T Pro.

Edytowane przez Orjon
Nie tyle pustych wierszy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon pordon, faktycznie zaktualizowałem launcher. Na "waszym" hula podwójne dotknięcie żeby zablokować, natomiast mam jeden mały problem; gdy używam Messengera od FB z poziomu pływającego okienka to nie mogę zamknąć okna rozmowy gestem (ani gest cofania, ani gest "powrotu do pulpitu"). 

Mniemam, że to wynik tego że aplikacja ma uprawnienia do wyświetlania nad innymi, ale z kolei uprawnienie to jest wymagane do działania apki w ten sposób... Może ktoś potwierdzić ten fakt (?) i rzućcie okiem czy można to jakoś naprawić.

 

Edytowane przez QBAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, istotnie tak jest. Wspomniane uprawnienie nie ma na to żadnego wpływu. Zobaczę czy da się coś z tym zrobić czy nie, choć raczej wątpię. Problem jest na Telegramie też (myślę że na wszystkich apkach bez wbudowanych własnych gestów - bo w Telegramie działa gest od lewej, ale on jest chyba wbudowany w apkę). Sądzę że to raczej problem Xiaomi niż nasz - ale ktoś musiałby mieć China, aby to potwierdzić.

 

Edit - po naszej stronie nie ma szans aby to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...