Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.03.2020 o 10:10, maciek04 napisał:

Opiszę swój problem. W folderze mam kilka aplikacji, uruchamiam obojętnie jaką np kalkulator. Zamykam przyciskiem wstecz i tu pojawia się mój problem. Zamiast wyjść do folderu, wychodzę odrazu do pulpitu. Dzieje się tak w każdym folderze jaki mam. 

Podpowie ktoś co namieszałem. Telefon Mi 9.

Wraca do folderu.

IMG_20200331_171151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czolo7 napisał:

Jest jakiś change log albo info o łatkach zabezpieczeń na wydanym dzisiaj stable dla Mi9T V11.0.6.0?

Dopiero co wrzuciłem na serwer, sorki za obsuwę: https://miuipolska.pl/d/xiaomi.eu/updater/changelog-stables-pl/V11.0.6.0.QFJCNXM.html

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam telefon MI 5X z systemem MIU 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19v (rozwojowa) Wszystko chodzi szybko i sprawnie, warto instalować najnowszą wersję która jest na serwerze MIUI 11: V11.0.3.0.ODBCNXM ?? Nie zwolni to systemu, bateria nie będzie trzymała krócej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon MI 5X z systemem MIU 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19v (rozwojowa) Wszystko chodzi szybko i sprawnie, warto instalować najnowszą wersję która jest na serwerze MIUI 11: V11.0.3.0.ODBCNXM ?? Nie zwolni to systemu, bateria nie będzie trzymała krócej ???
Zrób kopię z twrp, gdyby było coś nie po twojej myśli przywrócisz i tyle

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jako że połowa maja chciałbym zapytać jak stable od xiaomi.eu działa na MI5? Czy Magisk działa i GPay?
Aktualnie jestem na 9.10.10 dev ( miui 11 ) i długo przymierzam się do przejścia na to stable.
Pozdro
Nie przechodź. Syn używa moją starą mi5 i gdy mu wgrałem stable to łapał dziwne zwiechy a bateria to masakra. Obecnie jest na tym co masz u siebie wgrane i jest w miarę ok jak na tak wiekowy telefon

Tapatalk by Xiaomi Mi9

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przechodź. Syn używa moją starą mi5 i gdy mu wgrałem stable to łapał dziwne zwiechy a bateria to masakra. Obecnie jest na tym co masz u siebie wgrane i jest w miarę ok jak na tak wiekowy telefon

Tapatalk by Xiaomi Mi9

Dzięki za odpowiedź. A działa mu udostępnianie neta jako hot spot? U mnie jest błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przechodź. Syn używa moją starą mi5 i gdy mu wgrałem stable to łapał dziwne zwiechy a bateria to masakra. Obecnie jest na tym co masz u siebie wgrane i jest w miarę ok jak na tak wiekowy telefon

Tapatalk by Xiaomi Mi9

Dla mi 5 polecam revengeos ostatnią wersję na androidzie 9 jeśli chodzi o miui to tak jak wyżej.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie włączę. Pisze ze hot spot aktywny i 2 sekundy i błąd. Robiłem już full vipe
Zobacz czy nie masz w APN ustawionego ipv6 też mi po 2 s. wyłączał się i jak zmieniłem na ipv4 działało.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem!

Czy ktoś wrzucał już do swojego Mi 10 Pro z chińskiej dystrybucji najświeższy ROM "xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V11.0.18.0.QJACNXM" ???

Ja nadal jestem na 11.0.16 gdyż wcześniej po aktualizacji do 11.0.17 nie działa aparat.

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy w 11.0.18 problem ten został rozwiązany i aparat będzie działał prawidłowo ???

Za pomoc z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...